واسنا،پیام تبریک رئیس هیات ووشو آذربایجان غربی به مناسبت قهرمانی شیران ووشو ایران زمین در کشور چین، مهد ووشو جهان

متن پیام بدین شرح است:

بنام خدا
بار دیگر اراده پولادمردان سرزمین کهن ایران اسلامی جهان را بر آن داشت تا در برابر این عزم راسخ سر تعظیم خم کند.

تیم ملی ووشوی ایران با تلاش و اراده غیور جوانان خود عنوان قهرمانی را در حالی کسب کرد که جهان در انتظار انتقام اژدهای زرد از شیر ایرانی بود.

کسب هشت مدال طلا از هشت فرصت و ثبت شاهکاری بزرگ برای تیم ووشو کشورمان بهترین نتیجه تاریخ ادوار رقابت های جهانی برای کشوری غیر از کشور چین به عنوان مهد این رشته مهیج بود.

پانزدهمین دوره رقابت های ووشوی قهرمانی بزرگسالان جهان اینبار در سایه اراده و ولایت پذیری جوانان غیور ایران زمین که تنها با اتکا به دسترنج خود و در سایه عداوت ها و تحریم ها حتی از حضور مربی خارجی بی نصیب بود، محقق شد.

این شعار “ما میتوانیم” دختران و پسران این سرزمین بود که در میان قهرمانان و نمایندگان ۱۰۲ کشور در شهر شانگهای چین با طنین سرود مقدس جمهوری اسلامی در بالاترین سکوها با اهتزار پرچم سه رنگ ایران مزین شد.

ثبت موفقیتی چشمگیر برای دومین دوره متوالی به عنوان قهرمان جهان نه تنها برای ورزش ووشو کشور، بلکه برای تمام ایرانیان افتخار شگرفی است.

این موفقیت را به پیشگاه حضرت بقیه الله اعظم(عج) صاحب اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبری فرزانه و تمام خانواده های قهرمانانمان : محمدعلی مجیری، الهه منصوریان، شهربانو منصوریان، مریم هاشمی، عرفان آهنگریان، محسن محمدسیفی، یوسف صبری، میلاد عارفی مقام و علی خورشیدی، مربیان و زحمتکشان این عرصه از صمیم قلب تبریک عرض می کنیم.
به امید سلامتی و بهروزی ایران در تمام عرصه های منتخب جهان.

علی اصغر شادجو-رئیس هیات ووشو آذربایجان غربی