به گزارش خبرگزاری واسنا از ارومیه،هدیه حسن زاده کاپیتان ومهاجم اول تیم فوتبال بانوان همیاری در لیگ برتر فوتبال بانوان طی گفت و گوئی با خبرگزاری واسنا از نتایج کسب شده توسط تیم امسال بانوان همیاری ارومیه ابراز نگرانی و تاسف کرد و گفت:امسال در حدود۱۵نفر بازیکن غیر بومی برای این تیم در لیگ برتر فوتبال بانوان برای همیاری جذب شده است و بازیکنان بومی این تیم بیشتر روی نیمکت ذخیره حضور دارند.

حسن زاده افزود:متاسفانه بنده خودم هشت سال برای فوتبال ارومیه زحمت کشیدم حتی بعد امسال در خدمت تیم همیاری نیستم یک تشکر خشک و خالی از بنده نکردند،وقتی با یک بازیکن چنین رفتاری شود بدون شک بخصوص الان تمامی بازیکنان تاثیر گذار فوتبال بانوان ارومیه در دیگر تیم های لیگ برتر حضور خواهند داشت،وقتی کسی که توانائی بستن یک تیم را ندارد باید نفری را جایگزین کنند بتواند آرامش تیمی و نتیجه گیری به فوتبال بانوان ارومیه تزریق کند.

حسن زاده الگو گرفتن تیم هائی مانند وچان سنندج که سال سوم تیمداری خود را سپری می کند تاکید کرد و افزود:چطور تیمی مانند وچان در سال دوم نائب قهرمان و امسال هم جزء مدعیان قهرمانی است ولی همیاری همچنان در انتهای جدول برای فرار از سقوط تلاش می کند،تنها تفاوت این دو تیم در مدیریت می باشد که یک تیم را به سوی قهرمانی و یک تیم را به قعر جدول هدایت کند.

کاپیتان سابق همیاری ارومیه نبود ساختار باشگاهی و حتی تیمی در فوتبال بانوان گلایه کرد،و بیان نمود:وقتی نتایج تیم فوتبال بانوان سایت خود سازمان همیاری تحت پوشش قرار نمی دهد و حتی کانال و یک سایت باشگاهی ساده برای ارکان اطلاع رسانی باشگاه برای عموم جامعه وجود ندارد چه انتظاری دیگر از نتایج تیم داریم.

وی ادامه داد:وقتی به بازیکن بهاء داده نمی شود دیگر بهتر از این نتیجه نخواهیم گرفت،سمیرا محمدی،هدیه حسن زاده،مهسا حسن زاده،مینا یوسفی چرا دیگر شاهد حضور این بازیکنان در تیم فوتبال بانوان همیاری نیستیم جای سوال بسیار دارد.و چرا باید یک تیم و با بازیکنان غیر بومی امسال که بعضی از این عزیزان از رشته فوتسال وارد زمین مستطیل سبز شده اند استفاده کنیم.

حسن زاده ضمن حمایت از سرمربی پریا خلیل زاده در تیم فوتبال بانوان همیاری بیان کرد:خانم خلیل زاده شناسنامه فوتبال استان هستند و استفاده از مربی بومی واقعا یکی از مزایای مثبت امسال بود،کاری که باشگاه همیاری امثال انجام داد ایشون به یک مربی جوان اعتماد کرد ولی بنده به شخصه عدم نتیجه گیری تیم را سرمربی تیم قلمداد نمی کنم.

وی در خاتمه سخنان خود ابراز امیدواری کرد که سهمیه لیگ برتری بانوان همیاری حفظ شود که در سال آتی با یک شرایط و برنامه ریزی عالی تری برای سکوهای برتر لیگ فوتبال بانوان بازیکنان جنگ کنند نه برای ته جدول که این ربته های امسال براستی در شان فوتبال دوستان بانوان ارومیه نیست.