به گزارش خبرگزاری واسنا،محمدمهدی شهریاری عصر پنجشنبه در آیین بهره برداری از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه اظهارداشت: همچنین تنوع ورزشکاران در رشته های گوناگون و کسب افتخارات جهانی به همت سیامند رحمان ها گویای نقش آفرینی مثبت دولت و مردم در این عرصه است، فوتبال این سرزمین با تیم نود ارومیه جان گرفته و می رود تا تاریخ ساز شود.

وی ادامه داد: افتتاح ورزشگاه ۱۵ هزار نفری به عنوان مطالبه ای تاریخی از سوی علاقمندان ورزش و تکمیل ورزشگاه مهاباد و دهها پروژه دیگر در اقصی نقاط استان بیانگر اهتمام جدی دولت به امیدآفرینی و نشاط در بین مردم و بویژه جوانان است.

استاندار آذربایجان غربی اضافه کرد: سرمایه گذاری های انجام شده در ایجاد زیرساخت های ورزشی و میزبانی از رویدادهای جهانی،منطقه ای و ملی امروز آذربایجان غربی را به مهد ورزش ایران بدل ساخته است.

شهریاری گفت: ورزش در این دیار اگر چه با والیبال تنفس می کند و ستاره های درخشان ورزش ایران، پرورش یافته مکتب بزرگانی چون کارگرپیشه هستند اما تنوع ورزشکاران در رشته های گوناگون و کسب افتخارات جهانی به همت سیامند رحمان ها گویای نقش آفرینی مثبت دولت و مردم در این عرصه است. فوتبال این سرزمین با تیم نود ارومیه جان گرفته و می رود تا تاریخ ساز شود‌.