سرهنگ محرم نشاطی رییس سازمان بسیج ورزشکاران آذربایجان‌غربی در گفتگو با خبرگزاری واسنا با اظهار اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان کمتر از شهادت نیست گفت:قطعا این موضوع را بررسی خواهیم کرد تا ببینیم چرا نام شهید باکری از تابلوی یادبود استادیوم ۱۵ هزار نفری شهید باکری حذف گردیده‌ است.
وی تصریح کرد:شهید باکری یکی از اسطوره‌های آذربایجان و کشورمان است که بی شک امروز الگوی مناسبی در این فقر فرهنگی برای جوانان خطه پهناور استان عزیزمان می‌باشد.
نشاطی افزود: سریعا پیگیر موضوع خواهیم بود تا این یادبود استادیوم ۱۵ هزار نفری بنام شهید باکری مزین شود و چنانچه اشخاصی در این مورد کوتاهی کرده یا مقصر باشند به طور جدی با آنها برخورد شود.
این مسئول بیان کرد:نام شهیدباکری با غیرت و تبلور مردمان این سرزمین عجین شده است و حذف این نام به هیچ وجه قابل گذشت نیست.
نشاطی گفت: به زودی نتیجه پیگیری ها و قطعادتغییر تابلو را از طریق رسانه‌ها به اطلاع عموم مردم خواهیم رساند تا بدانند در سازمان بسیج ورزشکاران همچنان در زنده نگه داشتن یاد شهدا به خصوص تبلور غیرت آذربایجان شهید باکری و اشاعه زندگی، اخلاص و راه شهید باکری و سایر شهیدان محکم گام برمیداریم.
رییس سازمان بسیج ورزشکاران در پایان عنوان کرد: از تمامی رسانه‌هایی که در این مورد حساسیت داشتند و پیگیر موضوع هستند به عنوان دغدغه‌مند فرهنگی تشکر می‌کنم.