به گزارش خبرگزاری واسنا،پیش از ظهر امروز مجمع انتخاباتی هیات والیبال آذربایجان‌غربی با نامزدی ۱۱ نفر برای تصدی پست ریاست هیات والیبال به مدت چهار سال در محل فرهنگسرای خانه جوان ارومیه برگزار شد.

در این انتخابات که ۱۰ کاندیدا از ۱۴ کاندیدای ثبت‌نام کرده حضور یافته‌بودند بعد از انصراف ۷ کاندیدا به نفع یکی از ۲ کاندید اصلی، رای گیری انجام شد و در نهایت محمد حضرت‌پور شهردار کنونی ارومیه با کسب ۱۴ رای برای دوره ۴ ساله به‌عنوان رییس هیات والیبال استان انتخاب شد.

پیمان رضایی مدیرعامل کنونی و مصطفی میلانی قائم‌مقام باشگاه شهرداری ارومیه، زهرا هوشیار، توحید ایرانی آرا مسئول تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان به نفع محمد حضرت‌پور، مسعود قدرتی مدرس تربیت‌بدنی و حسین فروزان مدیرعامل سابق منطقه آزاد ماکو به نفع کریم فروزان و شاهین کهنمویی رییس کنونی هیات هندبال قبل از آغاز رای‌گیری انصراف دادند.

فتاحی سرپرست فدراسیون والیبال با اشاره به برگزاری قابل قبول مجمع انتخاباتی هیات والیبال استان خاطرنشان کرد: امیدواریم شاهد رشد و توسعه این رشته در استان آذربایجان‌غربی باشیم و با تعامل خانواده والیبال و ورزش استان شاهد اتفاقات خوبی در تمام نقاط باشیم.
وی در مورد انتخابات فدراسیون نیز گفت: روز ۲۹ام آبان‌ماه، با حضور ۶ کاندیدای واجد شرایط، انتخابات فدراسیون والیبال را برگزار خواهیم‌کرد تا رییس آینده بتواند برنامه‌های خود را برای ارتقای رشته اجرا کند.
سرپرست فدراسیون والیبال در مورد حضور بانوان در لیگ برتر والیبال آقایان نیز گفت: این مورد را سازمان لیگ و کمیته بانوان در این خصوص تصمیم گیری کنند و امیدواریم استان آذربایجان‌غربی به عنوان استانی با ظرفیت‌های بالا در رشته والیبال بتواند در این خصوص و در بخش بانوان نیز خوش بدرخشد.

کریم فروزان شهردار سابق ارومیه و رییس سال‌های قبل هیات والیبال استان با ۳ رای و منصور حسین‌نژاد بدون رای دیگر کاندیداهای مجمع بودند.