به گزارش خبرگزاری واسنا،هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال استان آذربایجان غربی با برتری تیم های بالای جدول مقابل قعر نشینان به پایان رسید.

در یکی از دیدار هیئت فوتبال شوط در یک بازی خانگی مقابل حاجی خوش آباد مهاباد در حالی که تا دقایق پایانی از حریف خود پیش بود با تساوی دو بردو متوقف شد تا سه امتیاز شیرین خانگی را از دست بدهد.

تیم نوژین بهار ارومیه هم که با تساوی بدون گل در نیمه اول به رختکن رفته بود با دو گل امید ممکان و آوات مقابل شهرداری گوگ تپه مهاباد به برتری رسید تا همچنان از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر فوتبال استان آذربایجان غربی باشد.

تیم نود ارومیه نماینده ارومیه در لیگ برتر فوتبال استان در یک بازی پایاپای مقابل شهرداری محمدیار که هفته گذشته بازی خود را واگذار کرده بود در استادیوم شهر محمدیار قرار گرفت ود ر یک بازی بسیار زیبا و منطقی و گل دقایق پایانی در وقت اضافی توسط مهاجم خود به گل برتری دست یافت و با نتیجه۴بر۳دست پر به ارومیه بازگشت.

در بازی شهردای پیرانشهر و نوشان فرهنگسرای جوان ارومیه به سرمربی گری افشین طالبی در اولین سال حضور خود در سطح اول فوتبال نتایج بسیار خوبی کسب کرده است،در این بازی نتوانست نوار پیروزی های خود را ادامه دهد وبا یک امتیاز همچنان در صدر جدول فوتبال استان در چهار هفته مانده به پایان بازی ها قرار گیرد.

در بازی پرحاشیه امرزو هم تیم کیله شین اشنویه که در پیرانشهر میزبان تیم کاگران میاندوآب بود با نتیجه پرگل۵بر۲مقابل این تیم بی مهره که به علت محرومیت چند بازیکن خود در اختیار نداشت به پیروزی ارزشمند دست یافت.