به گزارش خبرگزاری واسنا آذربایجان غربی،هفته دوم لیگ برتر والیبال عصر امروز(یکشنبه) در حالی با برگزاری ۶ دیدار به پایان رسید که تیم‌ پر ستاره شهرداری ارومیه در دومین هفته متوالی از کسب پیروزی ناکام ماند.

در آغازین دیدار هفته دوم، تیم شهرداری ارومیه در حالی در سالن غدیر میزبان سایپا تهران بود که در هفته نخست در گنبد برابر شهرداری این‌ شهر شکست خورده بود و شاگردان مصطفی کارخانه به دنبال گرفتن جشن نخستین پیروزیشان بودند اما در پایان این نارنجی پوشان پایتخت بودند که توانستند با حساب ۳ بر ۲ از سد شهرداری ارومیه بگذرند و دومین پیروزیشان را کسب کنند.

شهرداری ارومیه توانست در ست‌های اول و سوم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ به ۱۴ و ۲۵ به ۲۰ از سد مهمانش سایپای تهران بگذرد اما ست‌های دوم، چهارم و پنجم را به ترتیب با نتایج ۱۴ به ۲۵، ۱۸ به ۲۵ و ۱۳ به ۱۵ به سایپا واگذار کرد تا در نهایت سایپای تهران با نتیجه ۳ به ۲ برنده این دیدار باشد.

نکته حائز اهمیت پس از این دیدار، عدم حضور مصطفی کارخانه سرمربی شهرداری ارومیه بعد از پذیرفتن دومین شکست تیمش در لیگ برتر و این بار در حضور هواداران خود برابر سایپا برای گفت و گو با خبرنگاران در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی بود.

ترکیب اولیه شهرداری به سرمربیگری مصطفی کارخانه: محمدرضا حضرت‌پور، فرهاد سال افزون، حمزه زرینی، شهرام محمودی، علی شفیعی، امیرحسین توخته و فرهاد قائمی
ترکیب اولیه سایپا به سرمربیگری ناصر شهنازی:  امیر حسینی، سامان فائزی، محمدرضا حیدری ، رضا صفایی، جواد معنوی نژاد، مجتبی قلی زاده، مهدی مرندی و آرمین تشکری