به گزارش واسنا به نقل از ایرنا،عرفان میرآبی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دیدار عصر امروز در ورزشگاه کارگران تهران برگزار شد و پنجمین دیدار دوستانه و تدارکاتی تیم فوتبال ۹۰ ارومیه در مقابل تیم‌های لیگ برتری کشور بود.

وی بیان کرد: در ترکیب اولیه تیم ۹۰ ارومیه شکیب سروری، مهدی محمدی، محمد عبادزاده، علی بشیری، سروش اسدالهی، آرمان سوداگر، علیرضا قاسمی، کامران مشهور، سیدمحمد ابوترابی، سعید بحرکاظمی و اکبر صفرزاده به میدان رفتند و در ادامه نیز عماد علی‌پور، علیرضا کاظم‌لو، احسان سامه، عرفان‌ مصطفی‌زاده، اکبر حاتم اوغلی، عباس دارابی و احسان الهامی به عنوان بازیکنان تعویضی بازی کردند.

وی با اشاره به اینکه نیمه نخست این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید، ادامه داد: گل نخست این دیدار در دقیقه ۳۵ از روی نقطه پنالتی برای گل‌گهر به ثمر رسید و گل تساوی در دقیقه ۴۱ توسط سعید بحرکاظمی وارد دروازه میزبان شد.

مدیر رسانه‌ای باشگاه فرهنگی ورزشی ۹۰ ارومیه گفت: در نیمه دوم و در دقیقه ۶۵ این مسابقه گل پیروزی بخش تیم گل‌گلهر سیرجان درون دروازه میهمان شد.

در این دیدار تیم ۹۰ با ترکیبی از بازیکنان ذخیره و امید خود به مصاف این حریف قدرتمند رفت.

این تیم پیش از این نیز چهار دیدار دوستانه مقابل تیم‌های ماشین‌سازی و تراکتورسازی تبریز، نفت مسجدسلیمان و سپاهان اصفهان برگزار کرده است که حاصل آن ۲ پیروزی و ۲ تساوی مقابل این حریفان بود.

حضور «محمد زینالی» کاپیتان سابق تیم ۹۰ ارومیه در تیم گل‌گهر سیرجان و رویارویی با تیم فصل گذشته خود از نکات جالب توجه این دیدار بود.