به گزارش خبرگزاری واسنا،تیم اعزامی ووشوی آذربایجان غربی به مسابقات بزرگسالان مردان کشور در دو بخش ساندا و تالو که در استان البرز برگزار شد توانست در بخش تالو به دو مدال نقره و برنز با ارزش دست پیدا کند.

همچنین نفر مدال نقره سوم تالو ووشو کار آذربایجان غربی در این مسابقات ووشوی قهرمانی بزرگسالان کشور در بخش مردان که با حضور ۴۰۵ ووشوکار در قالب ۳۵ تیم از استان های سراسر کشور برگزار شد، بدلیل تراکم بازیکن و در قالب استان ایلام بدست آمد.

نفرات برتر این مسابقات جواز حضور در مرحله نخست اردوی تیم ملی بزرگسالان را کسب کردند. تیم ملی ووشوی ایران، سال آینده مسابقات قهرمانی آسیا در هند را پیش رو دارد.

در پایان این مسابقات و در مجموع دو بخش ساندا و تالو تیم استان زنجان با پنج مدال طلا و یک برنز، سکوی قهرمانی را فتح کرد و تیم تهران با سه مدال طلا، سه نقره و ۲ برنز دوم و تیم فارس با سه مدال طلا، ۲ نقره و یک برنز به مقام سومی رسید.

نفرات برتر ووشو آذربایجان غربی در فرم «شوان‌دائو» بخش تالو “طرفان چابک” با امتیاز ۸.۰۵ مدال نقره و “مسعود بینا” با امتیاز ۷.۷۸ و همچنین “میرعلی مهدی” با ۸.۶۷ امتیاز مدال نقره بودند.

لازم به ذکر است ووشوکاران بانوان استان نیز که طی هفته گذشته در تبریز در رقابتهای انتخابی تیم ملی بزرگسالان کشور حضور داشتند توانستند دو عنوان چهارمی بخش ساندا را کسب کنند.