به گزارش خبرگزاری واسنا، یحیی بهاری در این دیدار صمیمانه ضمن ارج نهادن به مقام والای ماموران ناجا در برقراری نظم و امنیت اظهار داشت: نظم و امنیت امروز شهر و استان را مدیون فداکاری های ماموران جان برکف ناجا هستیم و نمی توان جامعه را حتی یکروز بدون این عزیزان تصور کرد.

وی در ادامه افزود: در دیدارهای خانگی خود با خیالی آسوده به میدان می رویم چرا که ایمان داریم در خارج از میدان همه تلاش ها برای برقراری نظم و امنیت و نیز برگزاری مطلوب مسابقه از سوی ناجا انجام شده است.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی آذربایجان غربی نیز در این دیدار با تشکر از مجموعه مدیریتی، کادرفنی و بازیکنان باشگاه از بابت نتایج درخشان ۹۰ اورمیه اظهار داشت: شور و نشاط وصف ناپذیری که تیم نود اورمیه از سال گذشته به جامعه تزریق کرده است غیرقابل انکار است و وظیفه همه مسئولین شهری و استانی این است که از تیم ۹۰ اورمیه حمایت کنند.

سرهنگ علی ابراهیمی افزود: نیروی انتظامی صد در صد به مانند سالیان قبل در کنار ورزش و ورزشکاران خواهد بود و یک لحظه خود را از آنان جدا نمی داند و مطمئنا با تمامی قوا برای حمایت از تیم ۹۰ اورمیه در تمامی دیدارهای خانگی این تیم انجام وظیفه خواهد کرد.

سرهنگ ابراهیمی در پایان تصریح کرد: بازی با تراکتورسازی تبریز در چهارچوب جام حذفی بزرگترین رویداد فوتبالی چند دهه اخیر استان است که تلاش می کنیم میزبانی باشکوهی از این دیدار داشته باشیم و برای این دیدار و برقراری نظم و امنیت در این دیدار آمادگی کامل داریم.

در پایان این دیدار یحیی بهاری مدیرعامل باشگاه ۹۰ اورمیه پیراهن تیم ۹۰ اورمیه که منقش به تمثال شهید باکری است را به جانشین فرماندهی نیروی انتظامی آذربایجان غربی اهدا کرد.