به گزارش واسنا،کیومرث پورایراندوست در نشست خبری هفته تربیت بدنی گفت: این هفته از ۲۹ مهرماه آغاز می شود با این حال برنامه های هفته تربیت بدنی امسال از امروز پنج‌شنبه با حضور در مزار شهدا و مزار امام جمعه سابق و فقید ارومیه آغاز کردیم.

وی ادامه داد: یکی از مهم ترین برنام های امسال، پیاده‌روی دانش آموزان مدارس ابتدایی مناطق کم برخوردار از جمله ریحان‌آباد، حاجی پیرلو و … است.

وی افزود: برگزاری ورزش صبحگاهی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌ها در پارک گوللرباغی، برگزاری ورزش صبحگاهی نیروهای مسلح و کوه‌پیمایی و تیراندازی کارکنان نیز از دیگر برنامه های امسال اداره کل ورزش و جوانان است.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی اظهار کرد: دیدار با خانواده‌های معزز شهدای ورزشکار، دیدار با امام جمعه، برگزاری مرحله مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا در ارومیه، تجلیل از ورزشکاران برتر المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای هیات های ورزشی و رژه هیات‌های ورزشی دیگر برنامه های هفته تربیت بدنی است.

پورایراندوست گفت: برگزاری مسابقات مختلف ورزشی، کلاس اخلاق در ورزش و تجلیل از باشگاه‌های ورزشی نیز در این هفته انجام خواهدشد.