به گزارش خبرگزاری واسنا، مصطفی کارخانه شامگاه شنبه یازدهم آبان در گفتگوی اختصاصی با سایت باشگاه در تشریح دلایل نتیجه بازی اول شهرداری اظهار داشت: باخت هفته اول به گنبد می تواند چند دلیل داشته باشد که‌ یکی از دلایل این بود که ۴ بازیکن ما به علت مصدومیت و یا حضور در ترکیب تیم‌ملی دیرتر به تیم ‌ملحق شده بودند طوری که حتی یک‌ هفته کامل نیز با تیم تمرین نداشته اند و همین‌ امر باعث گردید که آن‌ها به مرز آمادگی صد درصد نرسند و ناهماهنگی هایی در بازی آنها شاهد باشیم.

وی ادامه داد: بازیکنان با تعصب خاصی مقابل گنبد ظاهر شدند و تلاش خود را نیز تا اخرین‌ پوئن بازی انجام دادند ولی علیرغم اینکه بازی پنج‌گیمه شد ، متاسفانه نتیجه را به حریف واگذار کردیم.

کارخانه افزود: س از باخت به گنبد یک روز زمان برد تا بازیکنان را ریکاوری ذهنی کرده‌ و آن ها را برای ادامه تمرینات و بازی هفته دوم آماده کنیم که قطع یقین با برنامه ای که در پیش داریم آینده خیلی بهتری خواهیم داشت.

سرمربی شهرداری ارومیه خاطر نشان‌ کرد: دیروز و امروز دو جلسه تمرینی خوب را پشت سر گذاشتیم و از هر لحاظ آماده مصاف با تیم نائب قهرمان فصل گذشته هستیم.

سرمربی شهرداری ارومیه در خصوص وضعیت آمادگی جسمانی شاگردانش نیز گفت: متاسفانه سعید مصطفی وند آسیب دیدگی جزئی دارد که امیدوارم بتوانیم فردا از این بازیکن در جریان بازی استفاده بکنیم.

کارخانه در پایان گفت: چندین سال است که در والیبال هستم، هواداران ارومیه همیشه و هر لحظه همراه تیمشان هستند. شخصا معتقدم عاشقان والیبال با تمام‌ وجود در سالن برای حمایت از تیم شهرشان حضور خواهند یافت و ما نیز با ارائه یک بازی زیبا و تماشاگر پسند و کسب پیروزی دل آن‌ها را خوشحال خواهیم کرد.