به گزارش خبرنگار واسنا از ارومیه،اسحاق جهانگیری عصر امروز در مراسم افتتاح ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهید باکری ارومیه اظهار کرد: از کارهای مهمی که دولت باید بدان توجه کند، تامین زیرساخت‌های جامعه جوان کشور است چون کشور نیاز به شور و نشاط داشته و باید برای آن برنامه‌ریزی شود همانگونه که دشمن نمی‌خواد جامعه از فضای نشاط و شادابی قشر جوان برخوردار شود.

وی با تاکید بر اینکه باید شرایط برای ورزش و نشاط جامعه جوان فراهم شود تصریح کرد: اگر جامعه جوان پرانرژی و بانشاط باشند کشور به سمت توسعه‌یافتگی حرکت می‌کند.

جهانگیری با اشاره به اینکه هر روز در یک استان یک ورزشگاه در حال افتتاح است گفت: باید به ورزش به ویژه ورزش همگانی توجه جدی شود و از سوی دیگر ازجمله مشکلات بانوان این است که امکانات ضعیفی در اختیار دارند.

وی افزود: این در حالی است که جامعه زنان کشور در رشته‌های مختلف خوب درخشیده و باید امکانات ورزشی در اختیار آنان نیز قرار گیرد‌.

جهانگیری با اشاره به حضور بانوان در ورزشگاه‌ها گفت: خوشبختانه بانوان مومن، با متانت در ورزشگاه‌ها حضور یافته و از سوی دیگر باید شرایط و امکانات مناسب ورزشی برای آنها فراهم می‌شود.