تمام تلاش خود را برای باقی ماندن در جمع مدعیان انجام خواهیم داد | خبرگزاری ورزشی wasna
July 06,2022 | ۱۴۰۱/۰۴/۱۵
اخبار ویژه
تبلیغات

وحید بیاتلو؛

تمام تلاش خود را برای باقی ماندن در جمع مدعیان انجام خواهیم داد

تمام تلاش خود را برای باقی ماندن در جمع مدعیان انجام خواهیم داد

سرمربی تیم نود ارومیه با اشاره به مظلومیت تیم نود ارومیه، نتایج تیمش را خوب و قابل قبول دانست.

به گزارش واسنا،وحید بیاتلو بعد از برد تیمش برابر قشقایی گفت: تیم سختکوش قشقایی بازی خوبی انجام داد و به سختی برابر این تیم پیروز شدیم با این حال و به رغم وزش باد که دو تیم را به دردسر انداخت، توانستیم از موقعیت خود به بهترین شکل استفاده کنیم.

وی با درخواست حمایت همه از این تیم خاطر نشان کرد:علی رغم تمام مشکلات و مظلومیت های تیم نود، نتایج خوبی در فصل گذشته و این فصل کسب کرده ایم و امیدواریم مشکلات تیم برای ادامه عملکرد خوب تیم حل شود.

وی با تاکید بر اینکه تیمش در فصل گذشته و امسال نتایج بسیار خوبی کسب کرده است، از حامیان تیم ۹۰ قدردانی کرد و اظهار داشت: بازی سختی برابر تیم سختکوش قشقایی انجام دادیم و خوشحالیم در مقابل این تیم سه امتیاز را کسب کردیم.

وی با اشاره به تاثیر وضعیت جوی بر جریان بازی،گفت: بادی که در طول بازی در حال وزیدن بود، ۲ تیم را به دردسر انداخت با این حال توانستیم از موقعیت خود استفاده کنیم و برابر تیم حریف پیروز شویم.

سرمربی تیم ۹۰ ارومیه ادامه داد:یکی از مشکلات تیم از دست دادن موقعیت‌هاست،با این حال با توجه به وضعیت تیم در مقابل تیم‌های قدرتمند لیگ نتایج قابل قبولی کسب کرده‌ایم و تمام تلاش خود را برای باقی ماندن در جمع مدعیان انجام خواهیم داد.

تیم ۹۰ ارومیه در پایان هفته ششم با کسب ۱۳ امتیاز از ۶ بازی در رده چهارم قرار دارد و هفته آینده میهمان تیم داماش گیلان خواهد بود؛ این تیم همواره مورد حمایت مسوولان بوده است.