به گزارش واسنا،با حضور محمدمهدی شهریاری در تمرین روز پنج شنبه تیم ۹۰ اورمیه و قول مساعد مبنی بر حل مشکلات مالی این تیم، بازیکنان این تیم تمرین پیش بازی خود با تیم ملوان را برگزار کردند.

محمدمهدی شهریاری در حاشیه تمرین روز پنج شنبه تیم ۹۰ اورمیه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: تیم ۹۰ انشاءالله امسال با قدرت در رقابت های لیگ ایران به کارش ادامه خواهد داد و تمامی تلاش مان بر این خواهد بود دل مردم عزیزمان را در آذربایجان غربی شاد کنیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری ایلنا مبنی استعفای یحیی بهاری مدیرعامل باشگاه ۹۰ نیز گفت: هیچ استعفایی در کار نیست و ایشان با قدرت به کارش ادامه می دهد و ما نیز قاطعانه از ایشان و تیم حمایت می کنیم و امیدواریم بتوانیم امسال در رتبه های بالای جدول جای بگیریم.

استاندار آذربایجان غربی در پایان خاطرنشان کرد: خیلی از استان ها به دنبال تیمی در دسته یک فوتبال ایران هستند و حالا که این امتیاز در اختیار ماست باید قدرش را بدانیم.

محمدمهدی شهریاری با حضور در تمرین تیم فوتبال نود ارومیه پیش از دیدار با تیم فوتبال بندرانزلی تصریح کرد: علیرغم اینکه این تیم متعلق به بخش خصوصی است ولی همه مسئولین و دستگاههای مربوطه موظف هستند تا از این تیم کمک و حمایت کنند.

وی گفت: با مسئولین مربوطه که می توانند کمک حال تیم باشند رایزنی های لازم انجام گرفته و امیدواریم دیگر افراد و مسئولینی که وعده حمایت داده اند نیز پای کار بیایند.

شهریاری حضور تیم فوتبال نود ارومیه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی را اقدامی ارزشمند عنوان کرد و افزود: تیم تا به این مرحله نتایج خوبی در لیگ و جام حذفی گرفته و در صورت شکست تیم تراکتور و صعود به مرحله بعد پاداش ویژه ای به بازیکنان اهدا می شود.

استاندار آذربایجان غربی خاطرنشان کرد:ما همه تلاش خود را برای حمایت از این تیم بکار بسته ایم و از بازیکنان هم انتظار می رود با روحیه و پشتکار لازم در رقابتها حاضر شوند.