به گزارش خبرگزاری واسنا استان آذربایجان غربی،تیم شهرداری ارومیه در حضور نزدیک به ۴۰۰۰ تماشاگر  برابر شهرداری ورامین شکست خورد.

رقابت با قضاوت محمد شاهمیری به عنوان داور اول و میثم پارسه داور دوم برگزار و احمد بندری و یونس حسن‌زاده نیز به عنوان ناظران سازمان لیگ فدراسیون حضور یافتند،ست نخست این بازی با برتری محسوس شهرداری ورامین همراه بود و بازی را ۲۵ بر ۲۱ به نفع خود به پایان رساند.

ست دوم بازی در حالی آغاز شد که شاگردان مصطفی کارخانه به دنبال جبران شکست در ست نخست بودند اما در نهایت این تیم میزبان بود که موفق شدند این ست را نیز با نتیجه ۲۸ بر ۲۶ به نفع خود به پایان رساند تا بازی در ست‌شماری دو بر صفر به نفع شهرداری ورامین به پایان برسد.

در ست دوم بازی بازیکنان و تماشاگران ارومیه‌ای به نحوه داوری این بازی که منجر به شکست تیم شهرداری ارومیه شد معترض شدند و حتی برخی هواداران ارومیه‌ای سالن مسابقه را ترک کردند.

ست سوم و حساس این دیدار نیز با تشویق بی‌امان هواداران ارومیه‌ای آغاز شد، شهرداری برای فرار از شکست در این بازی، باید این ست را با برد پشت سر می‌گذاشت.

ست سوم نیز با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به نفع شهرداری ورامین به پایان رسید تا ارومیه یک شکست خانگی را تجربه کند.

پرویز پزشکی، جواد حسین آبادی، مجتبی میرزاجانپور، آرش تقوی، علی اصغر مجرد، رضا اصلانی و مسعود غلامی برای ورامین و بهزاد حیدرشاهی، سعید مصطفی وند، علی شفیعی، مهدی کریمی، حمزه زرینی، شهرام محمودی و محمدرضا حضرت پور برای شهرداری ارومیه به میدان رفتند.

با این نتیجه شهرداری ورامین با ۸ برد از ۸ بازی همچنان در صدر جدول قرار دارد و شهرداری ارومیه با ۳ برد به رده هفتم سقوط کرد.

مصطفی کارخانه سرمربی شهرداری ارومیه در اولین گفت‌وگویش با خبرنگاران با درخواست فرصت از اصحاب رسانه گفت: متاسفانه مصدومیت فرهاد قائمی، رفتن موسوی در ابتدای فصل و روز خوب حریف باعث شد امروز شکست را بپذیریم.