به گزارش واسنا،این دیدار به عنوان هفتمین مسابقه از رقابت‌های مقدماتی ۲۰۱۹ قهرمانی آسیا در منطقه جنوب و مرکز این قاره امروز با حضور نزدیک به ۲۰۰ تماشاگر در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار شد.

تیم افغانستان که اغلب از بازیکنان ایرانی‌الاصل بهره می‌برد و امید صعود به مرحله نهایی را پس از پیروزی روز گذشته تیم ملی قرقیزستان مقابل ترکمنستان از دست داده بود امروز در حالی به مصاف تیم ضعیف نپال رفت که بازیکنانش از نظر روحی و روانی انگیزه‌ چندانی برای بازی نداشتند زیرا این دیدار برای آنها نوعی بازی دوستانه محسوب می‌شد.

تیم نپال در نیمه نخست، بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت به طوری که تا دقایق پایانی این نیمه با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ بازی را ادامه می‌داد ولی در نهایت با به ثمر رسیدن گل سوم افغانستان، امید بازیکنان نپال به یاس تبدیل شد.

در نیمه دوم بازیکنان افغانستان برتری خود را به حریف نپالی دیکته کرده و توانستند با به ثمر رساندن سه گل دیگر پیروز میدان شوند.

در این مسابقه «محسن رضایی» در دقیقه ۲، «سیدحسین موسوی» در دقایق ۱۲ و ۴۰، «اکبر کاظمی» در دقیقه ۱۷، «مهدی هاشمی» در دقیقه ۲۷ و «فرزاد محمودی» در دقیقه ۳۶ برای افغانستانگلزنی کردند و گل‌های تیم نپال نیز توسط «عادل حمید» در دقیقه ۶ و «مانی کومارلاما» در دقیقه ۱۶ به ثمر رسید.