به گزارش واسنا،مصطفی کارخانه پس از اتمام دو دیدار تدارکاتی تیم شهرداری ارومیه مقابل تیم کاله آمل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار باشگاه بیان داشت:‌ این دو مسابقه تیم شهرداری ارومیه در سال جاری بود و خوب است که توانستیم بازیکنان را در موقعیت بازی ببینیم تا شرایط آن ها را محک بزنیم.

سرمربی تیم شهرداری ارومیه با بیان اینکه در مسابقه با تیم کاله اشتباهاتی داشتیم، افزود: متاسفانه فرهاد قائمی را فعلا به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و علی شفیعی نیز پس از اتمام ‌مسابقات جهانی و نیاز به استراحت جهت رفع مصدومیت جزئی ، حدود دو هفته است که تمرین نداشته است.

وی خاطر نشان ساخت:۸۰ درصد ترکیب تیم ما تاکنون در کنار هم بازی نکرده بودند و بازی با تیم مدعی کاله آمل یکی از بهترین گزینه ها بود تا در شرایط سخت و تحت‌ فشار بازیکنان را بسنجیم.

کارخانه اضافه کرد: مسابقه با کاله بسیار خوب بود و به هدف ترسیمی که داشتیم رسیدیم ؛ چون من تاکنون هیچ ارزیابی از بازیکنان تیم در شرایط مسابقه نداشته ام ، هدف از برگزاری این بازی ها ارزیابی بازیکنان و بازی جهت هماهنگی هرچه بهتر آنها بود.

کارخانه در پایان ضمن تقدیر از حضور و حمایت پرشور هواداران تصریح کرد :من و بازیکنانم سربازان این شهر هستیم و مطمئنن با حمایت هواداران ، مردم و مسئولین شهری بهترین‌ نتایج تاریخ والیبال این شهر را کسب خواهیم کرد.

گفتنی است ؛ رقابت های لیگ برتر والیبال در فصل جاری از هشتم آبان ماه شروع خواهد شد و تیم شهرداری ارومیه در هفته اول میهمان شهرداری گنبد خواهد بود.