به گزارش واسنا به نقل از ایرنا،هادی ظهیری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اردوی انتخابی تیم ملی تنیس روی میز نونهالان کشور روزهای ۲۰ تا ۲۳ آبان در اصفهان برگزار خواهدشد که «آتنا ظهیری» و «ائل‌آی ابراهیم‌پور» نماینده آذربایجان غربی در این اردو خواهند بود.

وی افزود: ظهیری و ابراهیم پور مهرماه امسال در اردوی برترین های هوپس در تهران نیز حضور داشتند.

دبیر هیات تنیس روی میز آذربایجان‌غربی اضافه کرد: تیم ۹ نفره استان به دور دوم مسابقات تور ایرانی تنیس روی میز نوجوانان دختر کشور به میزبانی اردبیل اعزام شد که الینا رحیمی در فینال این مسابقات در مقابل مبینا صبحانی خواه از بوشهر با نتیجه ۳ بر۲ پیروز شد و مقام قهرمانی را تصاحب کرد.

وی اضافه کرد: آتنا ظهیری، کمند پهنایی، سارا مهرزاد و آنیتا رحیمی دیگر پینگ پنگ بازان استان نیز به جمع ۶۴ تنیسور نهایی صعود کردند.

مسابقات انتخابی تیم ملی هوپس دختران کشور ٢٠ تا ٢٣ آبان با حضور ستایش ایلوخانی از همدان، رومینا مهرانی از البرز، باران ارجمند از گلستان، یکتا لرکیان از خوزستان، ائل‌آی ابراهیم پور و آتنا ظهیری از آذربایجان‌غربی، کوثر احدیان از خراسان رضوی، سارا سلیمانی از اصفهان و فاطمه یزدان پناه و مهسا گمرگچی از فارس در اصفهان برگزار خواهدشد.