به گزارش خبرگزاری واسنا،،دومین دوره مسابقات ورزشهای رزمی قهرمانی کارگران کشور با حضور ۱۰۸ ورزشکار و ۴۵ نفر عوامل اجرایی و داور به میزبانی هیات ورزش کارگری استان خراسان رضوی، در استایل های فول کنتاکت، لایت کنتاکت، موی تای، هنرهای فردی، دفاع شخصی و جوجیتسو با حضور مدیران و مسئولین برگزاری مسابقات صبح روز جمعه ششم دیماه در سالن انقلاب شهرستان نیشابور آغاز شد.

در پایان تیم خراسان رضوی با کسب ۷ مدال طلا ۳نقره و ۵برنز مقام اول، استان مرکزی با ۳مدال طلا ۲نقره و۶برنز مقام دوم و تیم مازندران با ۲ مدال طلا۳ مدال نقره و۴مدال برنز مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور بیژن شفیع خراسانی نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری، محمدی رئیس هیات ورزش کارگری استان خراسان رضوی، ستار خویی رئیس انجمن ورزشهای رزمی فدراسیون و دیگر مسئولین و میزبانان این رویداد ملی برگزار و به نفرات و تیم های برتر مدال، کاپ و حکم قهرمانی اعطاء شد.

سب مقام اول و مدال طلا توسط مهیار مصطفی زاده و مقام سوم و مدال برنز توسط حسن محمدی در مسابقات رزمی کارگران کشوری در استان خراسان رضوی
در مسابقات رزمی کارگران کشوری که به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار گردید قهرمان شهرستان ماکو مفتخر به کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز این دوره از مسابقات شدند.