آوات آهنگری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دیدار تیم‌های سردار بوکان و شهدای بابلسر عصر روز گذشته /یکشنبه/ در ورزشگاه سردار شهید علیزاده بابلسر برگزار شد و تیم میزبان توانست تیم سردار را با ۲ گل مغلوب کند.

وی با اشاره به بازی قابل قبول تیم سردار با وجود بارش باران و گل‌آلود بودن زمین بازی، اظهار داشت: مصطفی نوربخش گل اول تیم بابلسر را در دقیقه ۱۲ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و در نیمه دوم بازی و در دقیقه ۸۰ ابراهیم عالیزاده مهاجم تازه وارد شهدای بابلسر دومین گل این بازی را به این تیم تحمیل کرد.

سردار بوکان هم‌اکنون با کسب ۱۳ امتیاز در رتبه سوم جدول گروه ب لیگ دسته ۲ فوتبال کشور قرار دارد؛ این تیم از هشت بازی خود هم‌اکنون صاحب سه برد، چهار مساوی و ۲ باخت است.

مسابقات لیگ فوتبال دسته ۲ کشور با شرکت ۲۸ تیم در ۲ گروه ۱۴ تیمی در حال برگزاری است.

تیم سردار بوکان امسال پنجمین فصل حضور خود را در لیگ فوتبال دسته ۲ تجربه می‌کند؛ در فصل گذشته تیم سردار بوکان با نتایج ضعیف خود نتوانست خواسته‌های هواداران خود را برآورده کند و در جایگاه هشتم گروه خود ایستاد.

تیم فوتبال سردار در این فصل با تیم‌های پاس همدان، شهرداری بم، شهرداری بندرعباس، چوکای تالش، سردار بوکان، نفت امیدیه، بعثت کرمانشاه، شهدای بابلسر، ایران‌جوان بوشهر، ملی‌حفاری اهواز، رزکان کرج نفت و گاز گچساران و دارایی بندرگز در گروه دوم قرار دارد.