به گزارش خبرگزاری واسنا،در این انتخابات که با حضور یک کاندیدا برگزار شد، پگاه جوانی‌فر با کسب ۱۶ رای از ۱۷ رای ماخوذه برای ۴ سال به‌عنوان رییس هیات استان انتخاب شد.
بهمن محمدرضایی رییس فدراسیون در حاشیه مجمع انتخاباتی هیات اسکیت این استان با اشاره به وضعیت و جایگاه قبول قبول کشورمان در این رشته گفت: اسکیت ایران اکنون در آسیا جایگاه ویژه‌ای دارد بطوریکه علاوه بر نایب رییسی این قاره، به دعوت شورای المپیک آسیا، ۳ بانوی کشورمان متشکل از یک مربی و ۲ ورزشکار به دوره ۲۰ روزه کمپ آموزشی نانجینگ چین اعزام شدند.
وی با اشاره به برنامه‌ریزی فدراسیون برای حضور قدرتمند اسکیت کشورمان در المپیک ۲۰۲۴ فرانسه خاطر نشان کرد: حضور قدرتمند در بازی های آسیایی ۲۰۲۲ در ۴ رشته اسکیت سرعت، نمایشی، فری استایل و اسکیت‌برد و المپیک ۲۰۲۴ فرانسه از اهداف مهم فدراسیون اسکیت است.
وی در مورد وضعیت اسکیت آذربایجان غربی نیز گفت: اسکیت این استان شرایط خوبی دارد و باید از تلاش‌های چندین ساله حصاری برای رشد و توسعه این رشته تقدیر و تشکر کنم.
در پایان این مجمع از تلاش نزدیک به ۲ دهه سید ضیاءالدین حصاری پیشکسوت ورزش استان و رییس سابق هیات اسکیت آذربایجان‌غربی قدردانی شد.