به گزارش خبرگزاری واسنا از تهران،فرشاد احمد زاده مهاجم تیم پرسپولیس تهران در برنامه اینترنتی تلویزیون آنتن به سوالات مجری این برنامه راجع پیوستن دوباره به تیم پرسپولیس و برخی ابهامات پاسخ داد.

احمد زاده یکی از دلایل رفتن خود به لیگ لهستان را پیشرفت و ناراحتی از فتار مدیرعاملان سابق پرسپولیس دانست و گفت:در آن برهه بنده خیلی منتظر تماس از طرف باشگاه پرسپولیس شدم ولی هیچ تماسی از طرف باشگاه با بنده انجام نشد،ودر این بین برای پیشرفت و بازی کردن در فوتبال اروپا از تریکه و لهستان پیشنهاد داشتم که با مشورت میلاد عبادی پور تیم لهستانی را انتخاب کردم.

وی همچین ضمن دفاع از ورزش اول استان آذربایجان غربی والیبال در این برنامه تاکید کرد و افزود:والیبال در خون مردم ارومیه جریان دارد،بنده علاقه خاصی به والیبال دارم و بهترین بازیکنان تیم ملی وپاسر جهان سعید معروف اهل ارومیه است.

وی درگیری ذهنی خود نسبت به فوتبال ارومیه  تیم نود ارومیه دانست و بیان کرد:تنها دغدغه بنده برای فوتبال استان نود ارومیه می باشد،ارتباط و تماس تلفنی که با مدیرعامل باشگاه داشتم مشکلات مالی شدیدی در این برهه دارند،وفقط استاندار آذربایجان غربی مقداری از این تیم حمایت کرده است.

وی افزود:نتایج تیم نود ارومیه را دنبال می کنم و این تیم با این بودجه و ساختار جدی نرسیده است که بتواند وارد لیگ برتر شود،وی همچنین برادری تیم های تیم های آذربایجانی را به عنوان قارداشلیق دربی سی یاد کرد و جواب مجری در مورد انتقاد به نادر قاضی پور به علت حمایت از تیم تراکتور آذربایجان را این گونه پاسخ داد.