به گزارش خبرگزاری واسنا از ارومیه،حجت الاسلام افشار حسنی با اشاره به برگزاری کلاس بازآموزی مربیگری کاراته در ارومیه افزود: خوشبختانه در بخش داوری در کاراته استان از سطح بسیار بالایی برخورداریم و امروز رئیس هیات کاراته استان بعنوان رئیس کمیته داوران فدراسیون و عضو اصلی شورای داوران آسیا می باشد.

وی هدف از برگزاری کلاس های بازآموزی مربیگری در سطح شهرستان ارومیه را بالابردن سطح کیفی، اخلاق،منش پهلوانی و موارد روز، سبک و تکنیک‌های جدید در رشته کاراته عنوان کرد.

رئیس هیئت کاراته شهرستان ارومیه خاطر نشان کرد: اما اینکه این سطح مربیگری بتواند سال به سال پیشرفت کند موضوع بسیار مهمی است چرا که سایر رقبای شهرستانی و استانی با سرمایه گذاری در کاراته در این بخش نیز فعالیتهای زیادی را انجام می دهند،برای پیشرفت در این بخش تلاش مربیان رده بالا در کنار بها دادن به مربیان جوان راهکارهای بسیار خوبی است که هیئت کاراته در این رابطه افق بسیار خوبی را ترسیم کرده و با طی روند وبرنامه کنونی می توانیم به آن دست پیدا کنیم.

وی تصریح کرد: هیئت کاراته شهرستان ارومیه با هدف ارتقای سطح دانش فنی مربیان یک دوره کلاس باز آموزی مربیگری کاراته به مدت شش جلسه با هماهنگی هیئت کاراته استان برگزار می کند.

حسنی افزود: بالا بردن سطح کیفی و پویایی کاراته از مهمترین اهداف هیئت در سال جاری است، خوشبختانه رئیس هیات کاراته استان که خود عضو خانواده بزرگ کاراته است و با استفاده از توانایی و راهکارهای پیشرفت و استفاده از حضور مدرسان ملی و بین المللی خواهیم توانست دوره های متعددی در ارومیه برگزار کنیم.

رئیس هیئت کاراته شهرستان ارومیه اظهار داشت: قطعاً هرچه سطح فنی مربیان کاراته بالاتر باشد می توانیم به موفقیت و پیشرفت تیم های شهرستان ارومیه بیشتری داشته باشیم و نتایج خوبی در مسابقات استانی و کشوری بدست آوریم.

وی خاطرنشان کرد: کلاس‌های بازآموزی مربیان کاراته شهرستان ارومیه هر هفته روزهای سه شنبه از ساعت ۱۶تا ۱۷:۳۰ در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی برگزار خواهد شد.