به گزارش خبرگزاری واسنا از مهاباد،مسابقات نهائی امید های استان آذربایجان غربی در مهاباد با برگزاری دور اول و دوم و با انجام دو دیدار برگزار شد.

در روز اول این مسابقات تیم نود ارومیه مقابل آسایش میاندوآب با نتیجه سه بر یک پیروز شد،و در دیدار دوم هیئت فوتبال و مهاباد ومدعی این مسابقات سه بر دو مقابل فروشگاه فیفا پیرانشهر پیروز شد.

در روز دوم این مسابقات نود ارومیه مقابل فیفا پیرانشهر سه بر صفر صاحب برتری پرگل شد تا شانس قهرمانی خود را در این مسابقات افزایش دهد،هیئت فوتبال مهاباد هم در در میان بهت و حیرت همگان سه بر یک مقابل اروم اسپور ارومیه باخت تا از تعقیب کنندگی تیم نود ارومیه مقداری عقب بیافتاد.

در روز سوم این مسابقات روز پنج شنبه فیفا پیرانشهر و آسایش میاندوآب مقابل یکدیگر صف آرائی خواهند کرد،و در حساس ترین بازی امروز نود ارومیه و اروم اسپور مدعیان قهرمانی این مسابقات با یکدیگر خواهند جنگید.

در جدول رده بندی این مسابقات نود ارومیه با شش امتیاز در صدر جدول و اروم اسپور و هیئت فوتبال مهاباد به سه امیتاز در تعقیب این تیم هستند،و فیفا پیرانشهر و آسایش میاندوآب بدون امیتاز قعر نشینان جدول مسابقات امیدهای استان در این دوره از مسابقات هستند.