«سالار آقاپور» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با نظر مساعد سرمربی، اغلب بازیکنان حاضر در مسابقات مقدماتی فوتسال آسیا به میزبانی شهر ارومیه از بین بازیکنان جوان انتخاب شده بودند و خوشحالم که من نیز در جمع آنان حضور داشتم.

وی بیان کرد: تمام تلاشم تثبیت جایگاهم در ترکیب‌های بعدی تیم ملی بزرگسالان است تا بتوانم با جلب رضایت کامل سرمربی و کادر فنی سال‌های سال در خدمت فوتسال کشورم باشم.

وی ادامه داد: به عنوان اولین تجربه، اشتباهاتی در جریان این مسابقات داشتم ولی مطمئن هستم که با تلاش و پشتکار می‌توانم به آمادگی صد درصدی برسم.

ملی‌پوش ارومیه‌ای تیم ملی فوتسال ایران گفت: مسابقات مقدماتی ۲۰۲۰ آسیا به میزبانی ارومیه محک جدی و خوبی برای من و سایر هم تیم‌های جوان من بود تا خودشان را به کادر فنی ثابت کنند.

«آقاپور»، در خصوص حضورش در ترکیب تیم باشگاهی مس سونگون ورزقان و کسب عنوان قهرمانی نیم فصل به همراه این تیم افزود: نخستین دیدار این تیم در دور برگشت این مسابقات روز ۹ آبان ماه جاری در مقابل تیم اهورای بهبهان در تبریز است و امیدوارم بتوانیم با کسب قهرمانی ایران به جام باشگاه‌های آسیا نیز صعود کنیم.

سالار آقاپور، طی خرداد ماه امسال در جریان رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۰ سال جوانان ۲۰۱۹ آسیا به میزبانی تبریز با به ثمر رساندن هشت گل، آقای گل آسیا شناخته شد و به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شد.