به گزارش خبرگزاری واسنا،علی‌اصغر شادجو رئیس هیات ووشو آذربایجان‌غربی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار واسنا در ارومیه اظهار کرد: ووشوکاران استان توانستند در رقابتهای قهرمانی سبک تای چی چوان مردان کشور با کسب ۶ مدال طلا، پس از استان تهران در رده دوم تیمی این مسابقات قرار گیرند.

وی افزود: این مسابقات به مدت دو روز در دو بخش اجراى فرم و مبارزه، با حضور بیش از ۳۰۰ ووشوکار از ۳۱ استان کشور و با استقبال عموم مردم و علاقمندان و حضور مسئولان ورزش کشور برگزار شد.

رئیس هیات ووشو آذربایجان‌غربی گفت: تیم استان تهران با کسب ١٣ مدال طلا، ١٨ نقره و ١۶ برنز بر سکوی قهرمانی ایستاد و آذربایجان‌غربى نیز با درخشش نمایندگان سردشتى خود با ۶ طلا، ۴ نقره و ۴ برنز نایب قهرمان شد.

شادجو با یادآوری اینکه استان البرز نیز با ۴ طلا، ۴ نقره و ۵ برنز بر سکوی سومی ایستاد، اظهار داشت: سبک تای چی چوان یکی از مهمترین سبک‌های ووشو است که آذربایجان غربی دارای ظرفیت‌های فوق العاده ای در این رشته است.

وی ابراز امیدواری کرد در رقابتهای انتخابی تیم ملی جوانان و نوجوانان کشور که بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد، تیم آذربایجان غربی اقتدار خود را به رخ حریفان بکشد.