به گزارش واسنا،میلاد بوکان با تک امتیاز ارزشمند خود از این بازی با ۱۳ امتیاز یک هفته مانده تا پایان لیگ یک استان قهرمان جنوب استان شده و جواز حضور در لیگ برتر فصل آینده را پیدا خواهد کرد.

در دیدار هیئت فوتبال چالدران وسردار آذربایجان خوی در بازی دیدنی تساوی پرگل و دومین دوئل بین دو تیم در چالدران هم مساوی شد،دشت اولین امتیاز چالدرانی ها در خانه برای این تیم بسیار ارزشمند بود،سرداری ها باتساوی خارج از خانه پنج امتیازی شدند.

هیئت فوتبال چالدران۳
سردار آذربایجان خوی۳

در دیگر دیدار این هفته؛تساوی در دیدار نیمه تمام بزرگ لیگ یک استان که با ترک میدان سهند سلماس نیمه تمام ماند،در این دیدار تیم سهند سلماس ابتدا با نتیجه دو برصفر از هیئت فوتبال ماکو پیش افتاد اما کامبک ماکوئی به مزاق تیم سهند سلماس خوش نیامد وبازی با تساوی دو بردو نیمه تمام ماند،تا یک پرونده دیگر به روزهای پرکار کمیته انظباطی فوتبال استان اضافه شود.

هیئت فوتبال ماکو۲
سهند سلماس۲

نیمه تمام

در حساس ترین بازی این هفته نیز میلاد بوکان اولین تیم راه یافته به لیگ برتر فوتبال استان لقب گرفت،میلاد بوکان با تک امتیاز ارزشمند خود از این بازی با ۱۳ امتیاز یک هفته مانده تا پایان لیگ یک استان قهرمان جنوب استان شده و جواز حضور در لیگ برتر فصل آینده را پیدا خواهد کرد.

سیمینه رود میاندوآب۰
میلاد بوکان۰