به گزارش خبرگزاری واسنا،محمد حضرت‌پور رییس هیات والیبال آدربایجان‌غربی در نشست صمیمی با روسای هیئت‌های شهرستانی ضمن تبریک و خوش آمد گوئی به تمامی عزیزا سخنان خود را ضمن حمایت و تقدیر از زحمات رئیس هیئت قبلی اینگونه شروع کرد:روسای هیئت‌های شهرستانی باید باید برای بهبود والیبال استان برنامه‌ریزی کنند،همه برای اجرایی کردن برنامه‌ها، نهایت تلاش خود را صورت خواهیم‌دادبعد از دریافت برنامه‌ها، تصمیمات برای اجرای برنامه‌ها را با جمع‌بندی و با تلاش هم آنها را اجرایی خواهیم‌کرد.

وی افزود:تصمیماتی که با توافق هم خواهیم گرفت با تلاش یکدیگر اجرایی خواهیم کرد ضمن اینکه دبیر هیات پیگیر اجرایی کردن آنها خواهدبودباید بخش خصوصی را برای سرمایه گذاری در این رشته وارد کنیم، انتظارات ما از شما برنامه‌هایی است که با موافقت هم تصمیم گرفته خواهدشد.

حضرت پور یاد اور شد:مجوز ۵ خانه والیبال را اخذ کرده‌ایم هیئت‌های شهرستانی، اعتماد عمومی‌ را جلب کنند تا خانواده‌ها، برای حضور فرزندان برای آموزش و حضور در والیبال، ترغیب شوند.
رئیس هیئت والیبال استان آذربایجان غربی امر آموزشی لازم حیاط و پویائی والیبال استان دانست و گفت:کلاس‌های مختلفی برای آموزش برگزار خواهیم‌کرد و در این خصوص هیئت بخشی از هزینه را متقبل می‌کنند ضمن اینکه با تعامل‌ با بیمه مقرر شده که دانش‌آموزان یا والیبالیست‌ها برای آموزش بیمه باشند.
اگر همه تلاش کنیم می‌توانیم به نحو مطلوب برنامه‌ها را به سرانجام برسانیم ضمن اینکه باید تعامل‌ خود را با ارگان‌های مختلف و مسئولین حفظ و بهبود بخشیم
وی در خاتمه سخنان خود گفت:نیازمند حضور بخش خصوصی شهرستان‌های مختلف برای رشد والیبال هستیم،باید کارهایی انجام دهیم تا برای نسل آینده یک هیئت و والیبال قدرتمند و منسجم تحویل آیندگان تحویل دهیم و بعد از ۴ سال برنامه قابل دفاعی ارائه دهیم

هیرش وقاری رییس هیئت والیبال مهاباد در نشست صمیمی روسای هیئت‌های شهرستانی با محمد حضرت‌پور رییس هیئت والیبال آذربایجان‌غربی گفت: تمام تلاش خود را برای اجرایی کردن تصمیمات انجام خواهیم داد،امیدوارم با همکاری و تلاش یکدیگر‌ شاهد رشد روزافزون والیبال استان باشیم، در طول تاریخ ۷ کلاس و دوره مربیگری در مهاباد برگزار شده که ۵ تای آن در چند وقت اخیر بوده و تلاش خواهیم‌کرد والیبال این شهر را ارتقا دهیم.

امیر آبی رییس هیئت والیبال میاندوآب در این جلسه گفت:باید تلاش کنیم والیبال استان از دو قطبی خارج شده و هیئت‌های شهرستانی باید برای ارتقای والیبال در تمام استان تلاش کنند.

اسفندیار جوادپور سرپرست هیئت والیبال چایپاره در نشست صمیمی روسای هیئت‌های شهرستانی با محمد حضرت‌پور رییس هیئت والیبال آذربایجان‌غربی مطرح کرد: انشاالله شاهد ایجاد تحول در والیبال استان خواهیم بود و در این خصوص باید توجه ویژه به والیبال پایه در استان باشیم، نیازمند دوره‌های ارتقای داوری در نقاط مختلف استان هستیم.
وی ادامه داد: باید فضاهای باز برای والیبال ایجاد کنیم تا در نقاط مختلف این رشته توسط تمام رده‌های سنی در دسترس قرار بگیردبرای حمایت از والیبال شهرستان‌ها و ایجاد انگیزه به آنها باید یک تیم هم به شهرستان‌ها اختصاص و به مسابقات کشوری اعزام کنیم.

تقی آهنگری سرپرست هیئت والیبال چالدران در این جلسه ضمن تبریک به محمد حضرت پور و گزارشی از فعالیت های هیئت والیبال چالدران گفت:باید مسابقات در رده‌های سنی مختلف بصورت منظم برگزار شود،به مسابقات آموزشگاهی و استعدادیابی نیز باید توجه شود و خانه والیبال در این شهرستان برای استفاده عموم ایجاد شده است.

علی حسن‌پور رییس هیئت والیبال شاهین‌دژ در این جلسه با رئیس هیئت والیبال استان آذربایجان‌غربی مطرح کرد: باید تعامل خود را با اداره کل ورزش و جوانان استان و ادارات شهرستان‌ها بیشتر کنیم و همچنین  باید با توجه به والیبال شهرستان‌ها، انگیزه را به والیبالیست‌های دیگر‌ نقاط تزریق کنیم.

ولی سلطانی رییس هیئت والیبال نقده در نشست صمیمی روسای هیئت‌های شهرستانی با محمد حضرت‌پور رییس هیئت والیبال آذربایجان‌غربی افزود:باید به والیبال مدارس هم توجه کنیم و در طی مدت حضور تلاش زیادی در این خصوص داشتیم و والیبال پایه را مورد توجه قرار دادیم ولی مشکلاتی داریم.

مجید فتحی رییس هیئت والیبال سلماس در نشست صمیمی روسای هیئت‌های شهرستانی با محمد حضرت‌پور رییس هیئت والیبال آذربایجان‌غربی گفت: امکانات قابل قبولی در این شهرستان داریم ازددفتر تا امکانات سخت‌افزاری و  برای ایجاد انگیزه و رشد والیبال شهرستان‌ها، مسابقات رده‌های سنی کشوری را به شهرستان‌های دیگر‌ منتقل کنیم .
رایزنی برای دریافت زمین و احداث زمین‌های اختصاصی والیبال در شهرستان‌ها هستیم.

پناهی سرپرست هیئت والیبال بوکان در این نشست صمیمی روسای هیئت‌های شهرستانی با محمد حضرت‌پور رییس هیئت والیبال آذربایجان‌غربی گفت :باید از رئسای‌ هیئت‌های شهرستانی حمایت شود و یک سالن در اختیار گرفته‌ایم و آنرا تجهیز و امکانات سخت‌افزاری برای آن تهیه کرده‌ایم
مربیان ارومیه‌ای برای آموزش و افزایش دانش نقاط دیگر به شهرستان‌ها اعزام شوند.

سالار حسینی رییس هیئت والیبال پیرانشهر در نشست صمیمی روسای هیئت‌های شهرستانی با محمد حضرت‌پور رییس هیئت والیبال آذربایجان‌غربی گفت:مشکلات مشترک است که یکی از آن‌ها زمین و سالن مختص والیبال است،سالن موجود شهرستان زمان محدودی در اختیار ما قرار می‌گیرد که کافی نیست و در این زمان امکان رشد والیبال وحود ندارد.

پیمان رضائی رئیس هیئت والیبال شهرستان ارومیه نیز در این جلسه در سخنان خود حمایت از ورزش والیبال را ضروری دانست و گفت: والیبال استان یک برند است و هیئت والیبال ارومیه در کنار همه شهرستان‌ها است و تلاش خواهیم‌کرد این رشته بیش از پیش ارتقا یابد، نباید ناامید باشیم و با همکاری هم می‌توانیم زمینه رشد و پیشرفت روزافزون والیبال استان را زمینه‌سازی کنیم.