به گزارش واسنا به نقل از ایرنا،پیمان رضایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شریفی در این مسابقه با کسب ۱۹ امتیاز به عنوان امتیازآورترین بازیکن مسابقه معرفی شد و مجتبی میرزاجانپور نیز با ۱۳ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت.

وی بیان کرد: دیدار تیم ملی والیبال ایران مقابل قراقستان امروز، چهارشنبه در مجموعه ورزشی جیانگمن کشور چین برگزار شد و والیبالیست‌های ایران موفق به پیروزی سه بر صفر مقابل حریف خود شدند.

وی ادامه داد: هم اکنون چهار ورزشکار ارومیه‌ای شامل «میر سعیدمعروف، میلاد عبادی‌پور، مرتضی شریفی و محمدرضا حضرت‌پور» به همراه تیم ملی کشورمان برای شرکت در رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو، در کشور چین حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه «شهرام محمودی، علی شفیعی و پوریا فیاضی» سه بازیکن و «پیمان اکبری» سرمربی جدید تیم والیبال شهرداری ارومیه هم در ترکیب نهایی تیم ملی قرار دارند، بیان کرد: در مجموع هفت بازیکن در تمامی پست‌ها و یک مربی از شهر ارومیه در ترکیب اعزامی تیم ملی حضور دارند.

وی ادامه داد: معروف، عبادی‌پور و شریفی سه لژیونر شاغل در لیگ‌های چین، لهستان و ترکیه هستند و حضرت‌پور نیز در باشگاه شهرداری ارومیه توپ می‌زند.