وحید بیاتلو سرمربی تیم نود ارومیه در گفت وگو با خبرنگار واسنا پس از برد مقابل ملوان بندرانزلی از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد و افزود:بازی امروز دو نیمه متفاوت داشت و این بازی بسیار برای ما حکم مرگ وزندگی را داشت،زیرا بازی مقابل تیم های ته جدولی شرایط خاص خودش را دارد.

وی افزود:نیمه دوم بسیار با احتیاط شروع کردیم و ادامه دادیم حتی می تونستیم به گل های بیشتری در نیمه دوم دست یابیم ولی خدا رو شاکریم که توانستیم سه امتیاز این بازی را بدست بیاوریم.

بیاتلو بازی آینده نود ارومیه بسیار حیاتی و مهم دانست و افزود:هفته آینده در مقابل تیم پرمهره پرسپولیس پاکدشت بازی خواهیم داشت که امیدواریم با دست پر از این بازی به ارومیه بازگردیم.

وی درباره روحیه بازیکنان تیمش برای بازی های آینده خاطر نشان کرد:روحیه بازیکنان نود ارومیه در سطح بالائی قرار دارد وامیدوایم از لحاظ اقتصادی اتفاقات خوبی در روزهای آینده در تیم نود بیافتد،بدون شک با این اوضاع اقتصادی تزریق منابع مالی می تواند کمک شایانی از لحاظ روحی در تیم نود ارومیه انجام دهد.

سرمربی تیم نود ارومیه در مورد بازی این تیم در جام حذفی مقابل تیم پرمهره تراکتور سازی تبریز برنامه تدابیر خاصی در نظر دارد یا خیر گفت:فعلا” برنامه خاصی برای دیدار با  تراکتور در جام حذفی نداریم،چون قبل این بازی سه بازی بسیار مهم در لیگ دسته اول مقابل حریفان خواهیم داشت.