به گزارش واسنا به نقل ایرنا،هیرش وقاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بازیکنان نوجوان شایسته مهابادی برای حضور در مسابقات لیگ برتر نوجوان والیبال کشور با جلب نظر کادر فنی باشگاه راهیاب ملل مریوان به مدت یک فصل به خدمت گرفته شدند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه هیات والیبال مهاباد در سطح رقابت‌های لیگ والیبال کشور امسال نماینده‌ای ندارد، بازیکنان مستعد این شهرستان برای حفظ آمادگی و تداوم ورزش حرفه‌ای خود به عضویت تیم‌های سوپرلیگی والیبال روی آورده‌اند.

وی اضافه کرد: در ۲ ماه گذشته این هفتمین بازیکن مستعد مهابادی است که در رده سنی نوجوانان و جوانان و بزرگسالال به باشگاه‌های لیگ برتر والیبال کشور از جمله شهرداری ارومیه، راهیاب ملل مریوان و شهرداری قزوین محلق شدند.

رییس هیات والیبال مهاباد اظهار داشت: رقابت‌های والیبال لیگ برتر نوجوانان با حضور ۱۳ تیم از یازدهم تا هجدهم ماه‌جاری به میزبانی سالن ورزشی شهید اردهال کاشان برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: تیم راهیاب ملل مریوان در گروه دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور با تیم‌های سایپای تهران، شهرداری ورامین، فولاد سیرجان، خاتم اردکان، شهروند اراک و کاله مازندران همگروه است.

تیم بزرگسالان راهیاب ملل نیز امسال برای اولین بار در رقابت‌های سوپر لیگ والیبال کشور حضور دارد که تاکنون با چهار امتیاز از هفت دیدار خود در رده یازدهم لیگ برتر جای دارد.