تیم های فوتبال شهرداری محمدیار و کیله شین اشنویه هم از شانزدهمین مصاف خود در لیگ برتر فوتبال استان در برابر هم صف آرایی میکنند.

که محمدیاری ها در حالی به دیدار حریف اشنویه ایی خود خواهند رفت که در دور رفت با نتیجه سه بر یک مغلوب این تیم شده اند و در دور برگشت هم وضعیت چندان جالبی نداشتند که اولین برد آنها در دور برگشت و مهمترین آن هفته گذشته برابر گوگ تپه و آنهم در دیدار خارج از خانه رقم خورد تا آنها را امیدوار و باتوجه به اینکه علاوه بر این بازی یک بازی خانگی دیگر هم برابر پیرانشهر خواهند داشت بارقه های امید برای بقا را در خود میبینند اما فردا حریفی که پیش رو خواهند داشت یکی از مدعیان سرسخت قهرمانی میباشد چرا که در دور رفت هم با کسب قهرمانی نیم فصل و نتایج نسبتا خوب حسابی میتواند حریفی دردسر ساز برای خود تصور کرده باشد.

در طرف مقابل کیله شین اشنویه با اینکه در دور رفت با درخشش خود مدعی و قهرمانی نیم فصل را کسب کرد ولی در دور برگشت آنچنان باید و شاید درخشان ظاهر نشده اند چرا که از شش بازی دور برگشت تنها دو برد کسب کرده اند اما با این اوضاع کماکان مدعی قهرمانی میباشد و فردا سخت به دنبال حداکثر امتیاز از مصاف خارج از خانه خود خواهد بود.

〽️قضاوت این دیدار بر عهده آقایان:
محمد باقر پور باقر قاضی میاندوآبی به همراه کمک هایی از بوکان آقایان امیر غفوری و مراد بالوایه به همراه احمد عزیزوند یاری خواهند کرد.