به گزارش خبرگزاری واسنا از ارومیه،هشتمین دوره مسابقات رنکینگ پاکت بیلیارد استان آذربایجان غربى “رشته تن بال” ویژه آقایان در مورخه ۵ لغایت ٧ دى ماه به همت هیأت بولینگ، بیلیارد و بولس شهرستان شاهین دژ و میزبانى باشگاه فرهنگى ورزشى کوئین با حضور ۴٨ بازیکن از شهرستان هاى میاندوآب – ارومیه – شاهین دژ – بوکان برگزار شد.

در نهایت بعد از ٨۵ بازى با تعیین جداول دو حذفى و تک حذفى و لحاظ سیدبندى امتیازى دوره قبلى رنکینگ،سجاد حسینى از شهرستان میاندوآب (مقام اول) صادق یاقوتى از شهرستان میاندوآب (مقام دوم) کمال افخمى از شهرستان بوکان (مقام سوم) پیمان پریز از شهرستان بوکان (مقام چهارم) و همچین احسان غیورى از شهرستان شاهین دژ و صادق یاقوتى از شهرستان میاندوآب به ترتیب به عنوان بازیکن اخلاق و پدیده مسابقات به اتمام رسید.
مراسم اختتامیه و اهداء جوایز این دوره از مسابقات با حضور ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین دژ و جمع کثیرى از دوستداران رشته بیلیارد انجام پذیرفت، و به نفرات برتر این دوره از مسابقات جوایز نقدى به مبلغ شانزده میلیون ریال، مدال ، تندیس و احکام قهرمانى از طرف اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربى و هیأت بولینگ، بیلیارد و بولس استان صادر و اهدا گردید.
از نکات حائز اهمیت این دوره از مسابقات مى توان به حضور چشمگیر ١٢ بازیکن زیر ١٨ سال از شهرستان هاى مختلف اشاره کرد که در آینده نزدیک نوید پویایى و حرکت رو به رشد این رشته مفرح و مدال آور را براى استان به همراه خواهد داشت.

لازم به ذکر مى باشد آقایان پیمان رجبى و رضا داودی نیا به عنوان داور و آقاى على قوسیان به عنوان سرداور و مسئول برگزارى مسابقات مسئولیت فنى و اجرایى این دوره از مسابقات را به عهده داشتند.