به گزارش خبرگزاری واسنا،مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه در مجمع انتخاباتی هیئت والیبال استان آذربایجان غربی ضمن اعلام حمایت از ریاست محمد حضرت پور بر هیئت والیبال استان آذربایجان غربی بر اخلاق محوری برای مدیریت والیبال استان را خواستار شد.

وی ضمن تقدیر وتشکر از بزرگان والیبال استان وارائه برنامه های چهار ساله خود افزود:ارومیه در چند ماه گذشته میزبان رقابقهای والیبال لیگ ملتها بود باید تشکر کنم از همه پیشکسوتان و مسئولین و شهرداری که در هر بهتر برگزار شدن تلاش کردن تقدیر و تشکر دارم.
رضائی ضمن از مغفول ماندن هیئت های والیبال شهرستانی انقتاد کرد وتضریح نمود: هیات های شهرستان‌های ما مغفول مانده و باید با نظر آنها حرکت کنیم،جوان گرایی و افرادی کار بلد هستند در هیات استفاده شوند.
رضائی گفت: ما تنها یک داور بین الملی داریم و باید در این حوزه فعالیت بیشتری انجام دهیم تا نفرات بین المللی بیشتری داشته باشیم،تعامل با آموزش و پرورش داشته باشیم چقدر تا به امروز این کار انجام شده است که بتوانیم این نقایص وضعف را جبران کنیم.
پیمان رضائی ضمن حمایت از تیمداری شهرداری ارومیه در لیگ برتر والیبال گفت:۹ سال هست چراغ والیبال را تیم شهرداری در کشور روشن نگه داشته است،در تیم‌های پایه کارهای خوبی انجام دادیم و انگیزه برای جوانان این شهر تیم شهرداری بوده است.