هانیه زینالی سرپرست سابق تیم فوتبال بانوان همیاری ضمن ابراز تاسف از نتایج اخیر تیم فوتبال بانوان همیاری ارومیه در لیگ فوتبال بانوان نبود مدیریت واحد در این تیم یکی از عوامل عدم نتیجه گیری دانست و افزود:در دوره که بند سرپرست بودم در حدود دو هفته مانده بود تا شروع مسابقات که متاسفانه زمان بسیاری از دست داده بودیم،نبود منابع مالی و همواره در روزهای اخیر و نزدیک قرعه کشی مجموعه همیاری نیت حضور در مسابقات را پیدا می کرد.

وی افزود:یکی از علت نتایج باخت های همیاری این می باشد که اسم لیگ برتر یدک می کشند،ونگاه به کلی حرفه ای به وزرش نسبت به این تیم وجود ندارد،این تیم بدون شک ساختار باشگاه داری در مجموعه همیاری وجود ندارد و تنها حامی این تیم سازمان همیاری می باشد.

زینالی عدم اعتقاد برای انتخاب سرمربی با تجربه تیم یکی دیگر از دلایل نتایج فصل های اخیر می باشد گفت و افزود:خوب امروز چرا باید بازیکنی که مدت ها از فوتبال دور بوده است امروز بدون یک روز سابقه مربی گری در لیگ برتر بدون طی مراحل به عنوان سرمربی تیم انتخاب می شود،حتی در سال۹۷مشکلاتی حواشی بازیکنان که در درون تیم رخ داد،که متاسفانه افرادی تعیین شده برای کنار تیم باشند فردی کاملا” غیر ورزشی بود که باعث ایجاد حواشی کنار تیم می شد.

وی انبوه بازیکنان غیر بومی طی فصول اخیر در تیم همیاری وجود داشتند،اینگونه پاسخ داد:در دوره ای که بنده حضور داشتیم ۹بازیکن غیر بومی حضور داشت،حتی خانم مدایم زاده سرمربی سابق تیم ملی جذب همیاری شده بود نتوانسته بود بازیکنان دلخواه خود را جذب کند ولی برخی دوستان انتظار قهرمانی از ایشان داشتند.

زینالی افزود:خانم مدایم زاده با اندک امکانات توانست نتایج بسیار خوبی کسب کند،در زمان ایشان اصلا امکان نداشت با ۶یا۷گل دریافتی زمین بازی را ترک کنیم حتی در مقابل سیرجان که تیم دوم جدول بود با اشتباه عمدی مدافع تیم بازی را واگذار کردیم که توپ را با شوت وارد دروازه همیاری کرد که حواشی را در تیم ایجاد کند تا خواسته های خود را تحمیل باشگاه کنند.

وی از دیگر حواشی تیم در سال های گذشته بازیکنانی میدانست ادعای مالیک و سهم خواهی در تیم را داشتند،بیان کرد:برخی بازیکنان خود را همواره مالک تیم می دانستند،ودخالت در امور سرمربی تیم و سرپرست می کردند و در زمان حضور بنده به عنوان سرپرستعامل اصلی رفتن خانم مدایم زاده کودتا بازیکنان علیه ایشان بود که ظرفیت پذیرش همچین پتانسیلی بالائی در فوتبال نداشتند.

سرپرست سابق تیم بانوان همیاری ادامه داد:در زمان بنده مجموعه خانه جوان در اختیار سازمان همیاری نبود و مجبور بودیم برخی روزها بازیکنان برای تمرینات بدنسازی در پارک آماده سازی می کردیم،حتی برای حفظ آرامش تیمی اجازه نمی دادیم حواشی برای تیم میزبان و حتی مهمان ایجاد شود.ولی امسال اولین حواشی در هفته سوم ایجاد شد و  امسال بازیکنان تیم مهمان در آمبولانس لباس عوض می کردند.

وی نبود بستر سازی مناسب در تیم عامل نتایج امروز می باشد،بیان نمود:نبود دیدگاه مدیریتی ورزشی مناسب و عدم اعتقاد به ورزش بانوان که امروز باید روز شماری کنیم برای سقوط تیم به لیگ دسته اول ولی بنده با این روند تیمداری در همیاری به شخصه برای حفظ سهیمه لیگ برتری تیم فوتبال بانوان همیاری خوش بین نیستم.