به گزارش خبرگزاری واسنا از ارومیه، حجت الاسلام افشار حسنی امروز در جلسه هماهنگی و معارفه مسئولان کمیته های هیئت کاراته شهرستان ارومیه که با حضور هیئت رئیسه این هیئت در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد،اظهار کرد:با همکاری و تعامل روسای کمیته های هیئت کاراته شهرستان ارومیه می توانیم در جهت ارتقای ورزش کاراته در مرکز استان گام های موثری برداریم.

وی با اشاره به اینکه هیئت کاراته از حضور تمامی فعالین کاراته استقبال می‌کند،افزود: هیئت کاراته ملک شخصی کسی نیست، و تمامی عوامل مجموعه از حضور فعالین کاراته در هر سبک که باشند دعوت و استقبال می‌کند.

رئیس هیئت کاراته شهرستان ارومیه با یادآوری جایگاه کاراته شهرستان ارومیه عنوان کرد : ارومیه دارای قهرمانان بسیاری در کاراته در سطح ملی و بین المللی بوده است و امروز با استعدادیابی و شناسایی کاراته کاران مستعد از امیدهای شانس قهرمانی حمایت کنیم.

حسنی با بیان اینکه روند فعالیت های این هیات به صورت کاملا شفاف در حال مستندسازی است، اظهار داشت: از هر گونه انتقاد سازنده و مشورت در جهت ارتقای وضعیت هیات کاراته شهرستان ارومیه استقبال می کنیم.

وی اضافه کرد: هیئت کاراته شهرستان ارومیه خانه تمام کاراته کاها می باشد و اقتدار کاراته این شهر موجب غرور است اما این اقتدار باید با وحدت و همدلی باشد. جوانان ما سد شکن و پایدار هستند ولی همیشه مظلوم بوده اند،باید در عمل، توجه ی ویژه ای به این آرمانها داشته باشیم و امروز کاراته نیاز به آرامش و راه اصولی دارد.

درپایان این مراسم احکام مسئولان کمیته‌های مربیان،داوران،آموزش،فرهنگی،قضائی،برگزاری مسابقات، امور باشگاه ها ،امور رسانه و روابط عمومی،نائب رئیس و دبیر هیئت کاراته شهرستان ارومیه صادر و اعطاء شد.