به گزارش خبرگزاری واسنا به نقل از فارس،یحیی بهاری مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، با ابراز تاسف از اینکه از ابتدای فصل، چند مورد مهم به مسوولان ورزشی متذکر شده که آن را حل کنند اما هیچ اقدامی انجام نداده‌اند اظهار کرد: برای مثال هم اکنون با توجه به بارش‌های پاییزه، تیم بلاتکلیف بوده چون زمین چمنی برای تمرین ندارند.

وی تصریح کرد: از سوی دیگر در بحث پرداختی‌ها، همه وعده و وعیده بوده و برای تیمی که ادعای لیگ برتری شدن دارد، تاکنون مبلغ چندانی پرداخت نشده و از دو سال گذشته نیز یک کاور ساده برای زمین چمن تختی تهیه نشده است و بنابراین هم اکنون با این وضعیت، تیم نمی‌داند که باید در کجا تمرین کند.

مسوولان شهری باید قدر تیم ۹۰ را بدانند

مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه گفت: معلوم نیست که مسوولان شهری و استانی، علاقه‌مند به لیگ برتر شدن تیم ۹۰ هستند یا خیر در حالی که تمامی مسوولان شهری و استانی باید قدر بازیکنان تیم فوتبال ۹۰ را بدانند چون با کمترین بضاعت مالی، بیشترین زحمت را کشیده‌اند و بسیاری از تیم‌ها با میلیاردها تومان هزینه نمی‌توانند چنین جایگاهی را کسب کنند.

وی افزود: معلوم نیست انتظار مسوولان فوتبال شهر از تیم فوتبال ۹۰ ارومیه چیست؟ در حالی که تاکنون این تیم با تمامی داشته‌ها و توان خود به میدان رفته و هم اکنون نیز تیمی که داعیه صعود به لیگ برتری دارد زمین چمنی برای تمرین ندارد.

تیم ۹۰ زمینی برای تمرین ندارد

بهاری با اشاره به بازی حساس روز پنجشنبه اظهار کرد: اگر این تیم بازی روز پنجشنبه را با برد پشت سر گذارد قهرمان نیم فصل خواهد شد در حالی که باید در این چند روز یک زمین برای تمرین داشته باشد که ندارد.

وی افزود: هم اینک شرایط به گونه‌ای است که سرمربی تیم فوتبال ۹۰ ارومیه که با دستان خالی بازی‌ها و نتایج درخشانی را کسب کرده و تیم را در صدرجدول جای داده، از چند تیم پیشنهاد سرمربی‌گری دارد و اگر شرایط بدین گونه پیش رود، به یکی از آنها پاسخ مثبت می دهد و از تیم می‌رود.

تیم ۹۰ در حال انحلال است/هشدار به مسوولان شهری

مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه تصریح کرد: بنده به مسوولان شهری ارومیه هشدار می‌دهم که با این وضعیت کنونی، تیم به زودی منحل می‌شود چون تیم ۹۰ در بازی‌های باقی مانده نیم فصل نیز به احترام مردم ارومیه بازی خواهد کرد چون این همه بی‌توجهی، بی‌احترامی و تحقیر در شان تیم نیست.

وی افزود: با وجود اینکه تیم ۹۰ تا این حد افتخارآفرینی کرده، اما به این تیم ظلم می‌شود.

تهیه یک کاور کار دشواری نیست

بهاری بیان کرد: متاسفانه این موارد کوچک مانند تهیه یک کاور ساده برای ورزشگاه تختی که تیم در موقع بارش‌ها با مشکل مواجه نشود، چیزی نیست که مسوولان نتوانند آن را تهیه کنند در حالی که از ۶ ماه گذشته این هشدار داده شده بود.

وی با تاکید بر اینکه تیم ۹۰ از بی‌توجهی مسوولان خسته شده است تاکید کرد: این تیم، دو بازی پایانی نیم فصل اول را تنها به احترام مردم شهر بازی خواهد کرد چون تاکنون نیز وحید بیاتلو سرمربی تیم ۹۰ تنها به خاطر رفاقت و به خاطر مردم با این تیم ادامه داده و اگر مسوولان شهری و استانی همچنان نسبت به این تیم بی‌تفاوت باشند، به زودی شاهد انحلال این تیم خواهیم شد.