به گزارش خبرگزاری واسنا از ارومیه،تیم آویسا خوزستان در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال بانوان کشور برابر همیاری آذریایجان تن به شکست داد.

تیم آویسا امروز، جمعه در دیداری خانگی پذیرای تیم آذربایجان بود. در حالی که قرار بود این دیدار از ساعت ۱۰ صبح آغاز شود، با ۱۵ دقیقه تاخیر شروع شد.

به گزارش ایسنا، آویسا خوزستان، بازی را خوب شروع کرد و در حالی که تنها چهار دقیقه از مسابقه گذشته بود و بازیکن این تیم در موقیعت گلزنی قرار داشت، با خطای بازیکن آذربایجان، درون محوطه جریمه سرنگون شد و داور یک پنالتی به سود آویسا اعلام کرد. اما خوزستانی ها از این فرصت بهره نبردند و توپ بازیکن آویسا به تیرک خورد و راهی درون دروازه همیاری نداشت.

در ادامه نیز آویسا موقعیت های گلزنی خوبی داشت ولی با بی دقتی بازیکنان این تیم هدر رفتند. تیم آذربایجان نیز که در این دیدار برای برد و بهبود شرایط اش در جدول رده بندی پا به میدان گذاشته بود، موفق شد یک گل به ثمر برساند.

نیمه نخست به سود آذربایجان به پایان رسید.

در نیمه دوم نیز دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند ولی با بی دقتی بازیکنان هدر رفتند. این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود همیاری آذربایجان به پایان رسید تا شرایط نماینده خوزستان در لیگ برتر سخت تر شود.

آویسا خوزستان در نیم فصل اول تنها به یک برد و یک تساوی دست پیدا کرد و اکنون در قعر جدول رده بندی قرار دارد.