به گزارش خبرگزاری واسنا،مس رفسنجان با محمد ربیعی توانست یک پیروزی فوق العاده را در هفته شانزدهم لیگ آزادگان به نام خود کند و صدرنشین را با سه گل شکست داد.در شرایطی که نود ارومیه با یک بازی کمتر در جایگاه اول جدول جا داشت در رفسنجان حاضر شد تا مقابل شاگردان محمد ربیعی قرار گیرد.

در نیمه اول این بازی پرهیجان که موقعیت‌های زیادی روی دروازه دو تیم شکل گرفت، این محسن آذرباد بود که در دقیقه ۲۸ شادی را در اردوگاه مس رفسنجان آورد و گل پیروزی تیمش را رقم زد.رفسنجانی‌ها با پیروزی به رختکن رفتند و با روحیه بالایی نیمه دوم را شروع کردند اما نود ارومیه برای حفظ صدرنشینی خود به دنبال رسیدن به گل تساوی بود و فشار حملات این تیم در نهایت نیز جواب داد و امین عباسی در دقیقه ۶۲ بازی را به تساوی کشاند.

در شرایطی که در دقایق پایانی بازی داور تصمیم به اخراج یکی از بازیکنان مس رفسنجان گرفته بود و به نظر می‌رسید کار این تیم برای دستیابی به امتیاز سخت شود، شاگردان ربیعی با نمایشی درخشان و در شگفتی بزرگ خود دو گل دیگر توسط مهرداد رضایی و مهرداد آوخ در دقایق ۷۴و ۷۶ به ثمر رساندند تا کار صدرنشین را تمام کنند و به جایگاه سوم جدول صعود کنند.

نکته جالب توجه این بود که نود ارومیه طی ۱۴ بازی اخیر خود تنها ۴ گل دریافت کرده بود اما شاگردان ربیعی در این بازی با سه گل قدرت تهاجمی خود را به رخ رقیب صدرنشین کشیدند.