قائم مقام باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه در گفت و گو با خبرنگار واسنا در واکنش به شایعات کناره‌گیری اش از نامزدی انتخابات هیات والیبال استان گفت: که با احترام به همه نامزدها، در این انتخابات با قدرت حضور خواهد یافت.

مصطفی میلانی ادامه داد: به عنوان یک شخص ورزشی آشنا با این فضا و دارای سابقه عضویت در هیات رییسه والیبال در دوره دکتر شریف نژاد و مفتخر به برگزاری بزرگترین رویداد استعدادیابی والیبال یعنی جشنواره ورزش محلات که بسیاری از استعدادهای این رشته پرطرفدار را تقدیم‌ جامعه ورزشی کشورمان کرده دارای برنامه و ادعای توانمندی در اداره این هیات بوده و کنار نخواهم کشید.

او تاکید کرد: با احترام به شخصیت و جایگاه نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه اورمیه از همه بخصوص اصحاب رسانه و دست اندرکاران ورزشی خواهش می‌کنم به شخصیت مستقل بنده به دور از انتساب خویشاوندی به آقای دکتر قریشی احترام قائل شده و در صورت صلاحدید از نامزدی بنده حمایت کنند.

میلانی در عین حال اظهار داشت: در روز انتخابات مجمع هم با برنامه مدون و دقیق در جلسه حاضر شده و در صورتیکه هرکدام از نامزدهای دیگر برنامه‌ای بهتر و کاربردی تر از بنده داشته باشند با احترام، به نفع ایشان انصراف خواهم داد.

او مشکل اصلی والیبال اورمیه و استان را فرهنگی دانست و ابراز امیدواری کرد هیات جدید با برنامه ریزی دقیق در این حوزه بستر ظهور استعدادهای بالقوه و پاک سازی این عرصه مقدس از تفکرات و افراد نااهل را فراهم سازد.