به گزارش خبرگزاری واسنا آذربایجان غربی،رئیس هیأت ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی ضمن خداقوت و آرزوی توفیق برای ورزشکاران ناشنوای استان گفت : تیم آذربایجان غربی که در حال حاضر در مسابقات قهرمانی کشوری در خراسان رضوی بسر می برد توانست در سه بازی سخت و فشرده با اقتدار تمام با دو برد و یک باخت به جمع ۴ تیم برتر کشوری بپیوندند.

عبدالسلام معروفی افزود : تیم آذربایجان غربی در بازی اول خود در برابر استان البرز توانست با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی برسد و در بازی دوم که با تیم قدرتمند استان گلستان بازی می کرد در حالی که ست اول را برده بود با مصدوم شدن کاپیتان تیم ، ۲ ست بعدی را واگذار و در نهایت شایستگی نتیجه را ۲ بر یک به تیم رقیب واگذار کرد.

رئیس هیات ورزش های ناشنوایان استان تصریح کرد : در بازی سوم این تیم که صبح امروز برگزار شد تیم آذربایجان غربی توانست مقتدرانه با نتیجه ۲ بر صفر از سد تیم مازندران بگذرد و بعد از برگزاری ۳ بازی فشرده و سخت به جمع مدعیان قهرمانی این دوره پیوست.

معروفی گفت : بازی چهارم و رده بندی تیم فردا صبح برای رسیدن به فینال مسابقات برگزار می شود که امیدواریم با لطف خدای متعال ، تلاش ورزشکاران ، دعای خیر مردم و هواداران برای اولین بار ، ورزشکاران ناشنوای استان موفق به کسب مقام قهرمانی بشوند.

رئیس هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی با اشاره به ساماندهی رشته پرطرفدار والیبال هیات در طول سه ماه گذشته تاکید کرد : به رغم همه کمبود ها ، عدم حمایت ها و مشکلات مالی توانسته ایم یک تیم منظم ، منسجم و قوی به همراه سرپرست و مربی به مسابقات اعزام کنیم.

عبدالسلام معروفی ضمن تقدیر از همراهی ادارات کل ورزش و جوانان و بهزیستی خواستار حمایت بیشتر مسوولان کشوری و استانی از ورزشکاران ناشنوا شد که توانایی کسب عناوین قهرمانی در رشته های مختلف را دارند.

وی ادامه داد : در این مدت اندک با همه کاستی ها و مشکلات از ۱۷ رشته ورزشی زیر مجموعه فعالیت هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی ۷ رشته فعال شده اند