به گزارش واسنا:نوژان جیتایف پس از پیروزی سه بر ۲ تیمش مقابل ترکمنستان در گفت و گوی خبری با خبرنگاران افزود: بازی بسیار سختی برابر ترکمنستان داشتیم به خصوص اینکه از حریف خود عقب افتادیم و با انجام دادن پنج خطا هر لحظه امکان خطای بیشتر و جریمه شدن با ضربه پنالتی مواجه بودیم.
وی ادامه داد: بازیکنانم تمام تلاش خود را برای پیروزی در این بازی انجام دادند و خوشحالیم که توانستیم هر سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.
سرمربی تیم جمهوری قرقیزستان اضافه کرد: با توجه به مصدومیت ۴ بازیکن تیم و عملکردی که در این مرحله به نمایش گذاشتیم، احتمال تغییرات برای مرحله نهایی وجود دارد.

«جتیبایف» در مورد بازی فردای تیمش با ایران هم گفت: با تمام توان به مصاف ایران خواهیم رفت و امیدوارم بازی تماشاگرپسندی مقابل تماشاگران ایرانی به نمایش بگذاریم.

ساعت ۱۳ امروز پنج‌شنبه دوم آبان‌ماه تاجیکستان با نتیجه ۵ بر ۲ افغانستان را برد و به دور بعدی صعود کرد و تیم ملی ازبکستان چهار بر یک نپال را شکست داد و در روز پایانی دور مقدماتی، فردا جمعه /سوم آبان/ نپال با افغانستان ساعت ۱۳، ازبکستان با تاجیکستان ساعت ۱۵:۳۰ و قرقیزستان با ایران ساعت ۱۸ دیدار خواهند کرد.