به گزارش خبرگزاری واسنا،این مسابقه از ساعت ۱۴:۳۰ روز شنبه /۹ آبان ماه/ با قضاوت جواد رحیم‌زاده با کمک عباس پورحیدری، محسن بابایی و مهدی جبرئیلی به انجام می‌رسد و فرشید افشار در این دیدار ناظر فدراسیون خواهد بود.

پیش از این دیدار هفته چهاردهم تیم ۹۰ ارومیه که قرار بود طی شنبه گذشته مقابل فجرسپاسی شیراز در ورزشگاه تختی ارومیه برگزار شود نیز لغو و به زمان دیگری موکول شده‌است.

تیم فوتبال ۹۰ ارومیه هم‌اکنون تا پایان هفته سیزدهم با یک بازی کمتر نسبت به حریفان با اندوختن ۲۶ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و بادران تهران با ۲۲ امتیاز در رده پنجم است و در صورت کسب پیروزی در این دیدار خانگی بار دیگر به صدر جدول صعود می‌کند.

تیم گل‌ریحان البرز با ۲۸ امتیاز در صدر قرار دارد و تیم‌های مس رفسنجان و فجر سپاسی‌شیراز هر کدام با ۲۴ امتیاز در رده‌های سوم و چهارم هستند.

کسب هفت پیروزی، پنج تساوی، یک شکست، ۱۱ گل زده، چهار گل خورده حاصل تلاش تیم فوتبال ۹۰ ارومیه تا پایان هفته سیزدهم است.

تیم فوتبال ۹۰ ارومیه سه‌شنبه گذشته در دیداری خانگی از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کشور با نتیجه هفت بر ۶ در ضربه‌های پنالتی مقابل تراکتورسازی تبریز شکست خورد و از صعود به مرحله یک چهارم نهایی بازماند.

ورزشگاه پیر تختی ارومیه از سال گذشته شاهد حضور بیش از سه الی چهار هزار تماشاگر مشتاق رشته پرطرفدار فوتبال در دیدارهای خانگی تیم ۹۰ ارومیه است.