به گزارش  خبرگزاری واسنا: از سوی کمیته مسابقات ، جدول رنکینگ رده های سنی زیر ۱۶ و ۱۸ سال پسران تا پایان مسابقات قهرمان کشور اصفهان اعلام شد.

بر این اساس در رده سنی زیر ۱۶ سال ،  محمد پارسا افسری از فارس  با ۱۰۸۰ امتیاز ، سامان رضائیان دیگر تنیسور از فارس با ۷۸۶ امتیاز و علی یزدانی از اصفهان با ۶۷۷ امتیاز در جایگاه اول تا سوم ایستادند.

همچنین یونس طلاور از اصفهان  با ۶۷۰ امتیاز، امیر رضا آرمیون از آذربایجان غربی با ۵۴۰ امتیاز، ونداد غیبی از فارس با ۴۹۹ امتیاز، امیر علی بی طرف از قم  با ۳۴۱ امتیاز  ، عرفان مظاهری از تهران  با ۳۳۷ امتیاز ، معین رضا زاد  از آذربایجان غربی  با ۳۲۵.۵  امتیاز و آرمین عباسی بانی  از البرز با ۳۰۵.۵ امتیاز جایگاه چهارم تا دهم را به خود اختصاص دادند.

در جدول رنکینگ زیر ۱۶ سال پسران ۱۳۱ تنیسور حضور دارند.

بر این اساس در رده سنی زیر ۱۸ سال ،  امید اصغری از آذربایجان غربی  با ۱۲۰۸.۵امتیاز ، سینا مقیمی از تهران  با ۹۲۵ امتیاز و معین معظم از تهران با ۴۹۵ امتیاز در جایگاه اول تا سوم ایستادند.

دانیال امین لاری از فارس  با ۴۹۳ امتیاز، آریان اسمعیل پور فلاحی از آذربایجان شرقی با ۴۹۰ امتیاز، سید محمد ایمان حسینی از البرز با ۴۹۹ امتیاز، محمد علی ممقانی نیا از البرز  با ۳۷۷.۵ امتیاز  ، اریا روغنی از تهران  با ۳۶۲ امتیاز ، ارکین توتونچی  از تهران  با ۳۵۳  امتیاز و محمد عرفان درویش نوری  از تهران نیز با ۳۴۵ امتیاز جایگاه چهارم تا دهم را به خود اختصاص دادند.