به گزارش واسنا،این دیدار در ورزشگاه پنج هزار نفری خاتم‌الانبیا (ص) بوکان برگزار شد که ۲ تیم پس از ۹۰ دقیقه تلاش به نتیجه تساوی بدون گل رضایت داده و امتیازات این بازی را تقسیم کردند.

سردار بوکان در این دیدار با وجود حمله‌های جدی روی دروازه تیم شهدای رزکان، نتوانست توپی را وارد دروازه مهمان خود کند و به تک امتیاز این بازی قناعت کرد.

هم‌اکنون تیم سردار یک تساوی و یک باخت را در این مسابقات در کارنامه خود دارد.

این بازی با قضاوت فرزاد منصوری ،جلال محمدی، هیوا نوجوان ، میلاد کهزادی به عنوان داور و شاهین حاجی بابایی به عنوان ناظر برگزار شد.

تیم فوتبال سردار بوکان هفته گذشته در نخستین بازی خود در لیگ دسته ۲ باشگاه‌های کشور که در بوشهر برگزار شد نتیجه بازی را با نتیجه سه بر یک برابر ایرانجوان بوشهر واگذار کرد.
تیم سردار بوکان که امسال پنجمین فصل حضور خود را در لیگ فوتبال دسته ۲ را تجربه می‌کند در فصل گذشته با نتایج ضعیف خود نتوانست خواسته‌های هواداران خود را برآورده سازد و در جایگاه هشتم گروه خود ایستاد.

سردار یکی از پرهوادارترین باشگاه‌های فوتبال در آذربایجان‌غربی است؛ این تیم در سال ۱۳۷۹ در شهر بوکان تاسیس شده‌ است و هم‌اکنون تنها نماینده این استان در لیگ دسته دوم کشور محسوب می‌شود.

این تیم در گروه دوم با تیم‌های شهرداری بندرماهشهر، پاس همدان، شهرداری بم، نفت و گاز گچساران، شهرداری بندرعباس، چوکای تالش، سردار بوکان، نفت امیدیه، بعثت کرمانشاه، شهدای بابلسر، ایرانجوان بوشهر، ملی حفاری اهواز، شهدای رزکان کرج و دارایی بندرگز هم‌گروه است.