به گزارش واسنا،مصطفی سلطان پور لژیونر ایرانی باشگاه پامیر تاجیکستان در گفت و گو با خبرنگار فوتسال۲۰۲۰ اظهار داشت: در ابتدا جا داره این انتقال و لژیونر شدن خودم را که اولین انتقال خارجی تاریخ فوتسال استان یزد است را به تمام مردم ورزش دوست استانم بخصوص مردمان محله اصیل و بزرگ فهادان که یکی از با اصالت ترین محله های یزد است تبریک و تهنیت عرض کنم.

وی تصریح کرد: چند پیشنهاد بین المللی از آذربایجان و ارمنستان داشتم اما بدلیل اسلامی بودن و همچنین نزدیکی زبان کشور تاجیکستان به زبان فارسی این کشور را انتخاب کردم. خدا را شکر شرایط و امکانات خیلی خوب است و بصورت حرفه ای عمل میکنند. از کشورهای زیادی در لیگ فوتسال تاجیکستان مشغول بازی هستند زیرساختهای خوبی را برای پیشرفت کشورشان در زمینه فوتسال فراهم کردند خیلی دوست داشتم بعد از پرسپولیس تجربه بین المللی و یک چالش جدید را در پیش روی خودم داشته باشم که خداراشکر حاصل شد و در حال حاضر در کشور تاجیکستان و در پایتخت آن در شهر دوشنبه تمرینات سخت و پرفشار خود را ادامه میدهم.

سلطان پور خاطرنشان کرد: تیم ما در حال حاضر در رتبه سوم جدول لیگ برتر تاجیکستان قرار دارد و در اولین بازی نیم فصل هم توانستیم تیم استرفشان را ۲ بر صفر شکست بدهیم. امیدوارم بتوانم نماینده شایسته ای برای کشورم و همچنین شهرم باشم.

وی در پایان گفت: از پدر و مادرم که همیشه بعنوان مشوق اصلی من بودند تشکر ویژه دارم و همچنین از آقای مصطفی جادری، مدیر برنامه هایم هم نهایت تقدیر و تشکر را دارم‌