به گزارش واسنا،علیرضا بهبودی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص آخرین وضعیتش در باشگاه پیام مشهد، اظهار کرد: پس از بازی با شهرداری ارومیه دیگر از باشگاه پیام خبری نیست و حتی به ما نگفته‌اند چه زمانی تمرینات آغاز می‌شود. مهلت باشگاه برای پرداخت بخش دیگری از قرارداد تا ۱۰ دی بود که به آن عمل نکردند.

وی در پاسخ به اینکه به تیم شهرداری ارومیه اضافه شده، خاطرنشان کرد: دو سه روزی میهمان این تیم بودم و با آن‌ها تمرین ‌کردم. شهرداری ارومیه مرا می‌خواهد، اما به لحاظ قانونی نمی‌توانم با این تیم قرارداد ببندم.

کاپیتان پیام مشهد ادامه داد: جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با حضور نماینده باشگاه پیام دوشنبه برگزار خواهدشد. باشگاه اگر مدعی ست تا ۱۰ دی ماه ۴۵ درصد از مبلغ قرارداد بازیکن را پرداخت کرده،‌ باید مدارکش را ارائه دهد در غیر این صورت قرارداد به طور یک‌طرفه فسخ خواهدشد. تاکنون پیام ۲۰ درصد از قراردادم را پرداخت کرده که مربوط به مهرماه است.

بهبودی در خصوص انتشار مطالبی در کانال باشگاه مبنی بر پرداخت قسط دوم برخی بازیکنان، تاکید کرد: در این دو سه ماهی که مشهد بودم، به این حرف‌ها عادت کردم. از کسی که این حرف‌ها را زده، این سؤوالات را بپرسید. با بازیکنان و کادر فنی صحبت کردم و آنها هم پولی به حساب‌شان واریز نشده‌است.

وی گفت: با باشگاه مذاکره نمی‌کنم. مطابق قانون بازیکن آزاد هستم. هنوز در خصوص آینده ترجیح می دهم صحبت نکنم، اما مطابق قانون رفتار خواهم‌کرد. باید حرف مسؤولان باشگاه پیام را هم بشنویم. ممکن است مدرکی ارائه کنند که قانونی باشد و نشان دهد که ۴۵ درصد مبلغ قرارداد را پرداخت کرده‌اند. تاکنون دو دست پیراهن مسابقه، یک دست لباس تمرین و ۲۰ درصد از مبلغ قرارداد پرداخت شده‌است.

کاپیتان پیام مشهد افزود: مسؤولان باشگاه پیام مشهد هیچ تماسی با من نداشته‌اند. فقط در واتس‌اپ با مدیریت باشگاه چند پیام رد و بدل کرده‌ایم. هیچکس از سوی باشگاه حتی تماس نگرفته که زمان تمرین را بگوید، از وضعیتم با خبر شود و یا وعده دهد مابقی مبلغ قرارداد را پرداخت خواهدکرد.