به گزارش خبرگزاری واسنا آذربایجان غربی،تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه ظهر امروز در سالن بزرگ غدیر ارومیه با سرمریب گری ساسان خداپرست مقابل اسپرت هوشیار تبریز در سه ست پیاپی به برتری دست یافت.

این مسابقات با حضور ۲۱ تیم در ۲ گروه ۱۰ و ۱۱ تیمی از فردا آغاز می‌شود و تیم شهرداری جوان ارومیه در گروه ۲ این مسابقات و با تیم‌های هوشیار اسپرت تبریز، خوش سیمای آمل، میلاد نور، گل نقش آران بیدگل، کیمیاگر تهران، نور، نیروی زمینی، دشتستان بوشهر و شهرداری کرج هم‌گروه است.

در گروه یک این مسابقات نیز مقاومت تهران، شهرداری قزوین، عقاب تهران، صنعت فرش اصفهان، سفیر جوان رامسر، پاس گرگان، شهروند نکا، مجتمع صنعتی اسفراین، خاتم جوان اردکان، افق قم و وارنا شهر باران حضور دارند.

تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه به جز سال گذشته، از سال ۱۳۹۲ در رقابت‌های لیگ دسته یک حضور دارد و نادر شهنازی، جاوید محسنی‌نیا، رسول بنایی‌کیا و ساسان خداپرست سرمربیان این تیم در لیگ دسته یک کشور بودند.

تیم والیبال مقاومت مهاباد دیگر نماینده آذربایجان‌غربی در رقابت‌های لیگ دسته کشور است که با وجود آنکه چندین سال است در این مسابقات حضور دارد ولی امسال به دلیل نداشتن اسپانسر انصراف داد.