به گزارش خبرگزاری واسنا، جواد سلیمی رئیس هیات کاراته آذربایجان غربی به همراه رضا میدانرو نایب رئیس، اسفندیار محمودی دبیر و رحمانی، اشرف زاده از پیشکسوتان و غلامحسین حسنی دبیر هیئت کاراته ارومیه با کیومرث ایراندوست دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست صمیمی مسائل کاراته استان بحث و بررسی شد تا در جهت پیشرفت و ارتقای هرچه بهتر این رشته در استان گام هایی مثبتی برداشته شود.

ایراندوست ضمن تقدیر از تلاش های سلیمی و دیگر مسئولان کاراته استان، گفت: قهرمانان متعددی از این استان پرچم کشورمان را در میادین جهانی، آسیایی و بین المللی به اهتزاز درآورده اند. حضور سلیمی در استان نعمت بزرگی برای ورزش استان هست که یقینا قابل تقدیر است و باید با برنامه ریزی و تلاش بیشتر علاوه بر حفظ شرایط فعلی در مسیر رشد و ارتقا کاراته در استان گام های محکمتری برداشت‌.

رئیس هیات کاراته آذربایجان غربی نیز دیدار با سرپرست اداره کل ورزش و جوانان را ارزشمند دانست و گفت: این استان در حال حاضر نیز استعدادهای خوبی در این رشته دارد به همین دلیل با توجه به شناخت کافی ایشان و نظر مثبت سرپرست اداره کل از کاراته استان و توجه ویژه فدراسیون، ان‌شاءا… قهرمانان بیشتری از آذربایجان غربی در تیم های ملی حضور خواهند داشت و با توجه به هدف مشترکمان که ارتقا کاراته این استان است بطور حتم پس از این نیز قهرمانان بیشتری در کشور و میادین مهمی همچون آسیا و جهان از این استان معرفی خواهند شد.